Pilsētas attīstības departamenta Kvalitātes vadības sistēma atkārtoti saņem ISO sertifikātu

2015.gada aprīlī notika Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Kvalitātes vadības sistēmas pārsertificēšanas starptautiskais audits, ko veica līderis sertifikācijas pakalpojumu jomā pasaulē – SIA „Bureau Veritas Latvia” un kas apliecināja, ka Pilsētas attīstības departamenta pilnveidotā Kvalitātes vadības sistēma ir tiesīga uz nākamajiem trim gadiem saņemt starptautiskā standarta LVS EN ISO 9001:2009 sertifikātu šādās jomās:

  • pilsētas attīstības stratēģiskās vadība;
  • pilsētas ekonomikas konkurētspējas veicināšana;
  • pilsētvides sabalansētas attīstības nodrošināšana;
  • sabiedrības iesaistīšana pilsētas attīstības procesos;
  • informācijas un komunikācijas nodrošināšana par Rīgas pilsētas attīstību;
  • būvniecības procesu tiesiskuma uzraudzība.

Šis sasniegums ir Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta darbinieku kopīgā darba rezultāts. Tas apliecina, ka iestāde ir efektīvi strādājusi, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu kvalitātes vadības sistēmu.

Departamenta darbinieki un vadība skaidri apzinās, ka ikvienas organizācijas attīstības pamatā ir visaugstākās kvalitātes pakalpojumu nodrošināšana atbilstoši pieaugošajām klientu prasībām. Saņemtais ISO sertifikāts apliecina starptautiskā standarta pamatprasību izpildi un nosaka tālāku Pilsētas attīstības departamenta darba nepārtrauktu pilnveidošanu.

Kvalitātes vadības sistēma Departamentā ir ieviesta 2006.gada 17.novembrī, kad departaments saņēma starptautiskā standarta LVS EN ISO 9001:2000 sertifikātu. Pilsētas attīstības departaments ir viena no pirmajām Rīgas domes institūcijām, kas saņēmusi šo prestižo apliecinājumu par augstas kvalitātes darba organizāciju un klientu apkalpošanu.

 

 

2752_001

 

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts