Uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai ikgadējā MIPIM izstādē vienotā stendā ar Rīgas pašvaldību

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments kopš 2007.gada piedalās starptautiskajā nekustamā īpašuma un investīciju forumā MIPIM, kas norisinās Francijā, Kannās katru gadu marta mēnesī. Uzņēmēji un pašvaldības tiek aicināti pieteikties dalībai šajā forumā Pilsētas attīstības departamentā zvanot pa tālruni (+371) 67 105 456 vai sūtot e-pastu – pad@riga.lv.

MIPIM tiek uzskatīts par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē, kā ietvaros tiek akcentēti svarīgākie notikumi nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomās. Izstāde jau gadiem pulcina nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem.

Rīgas un partneru reprezentācijas mērķis ir veicināt galvaspilsētas un tajā strādājošo uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, kā arī stimulēt investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem, tādējādi sekmējot saimniecisko darbību pilsētā.

2016.gadā Rīgas pilsēta sadarbībā ar uzņēmējiem piedalījās izstādē ar 70.61 m2 lielu stendu. Kopā ar pašvaldību izstādē piedalījās Rīgas brīvostas pārvalde, biedrība „Skanstes attīstības aģentūra”, nodibinājums „Rīgas tūrisma attīstības birojs”, A/S “Rīgas Centrāltirgus”, A/S “Rīgas starptautiskā autoosta”, SIA “Rīgas nami”, SIA „Latio”, kā arī informatīvi – SIA “Domuss”.

Detalizētāka informācija par izstādes aktivitātēm pieejama www.mipim.com.