4cities4dev – Piekļuve labai, tīrai un taisnīgai pārtikai: “pārtikas kopienu” pieredze

Mērķis

Informēt un izglītot sabiedrību par pārtikas apgādes politiku un ilgtspējīgu attīstību, kā arī patērētāju lomu pieprasījuma veidošanā pēc kvalitatīvas pārtikas un labās prakses piemēru popularizēšana.

Projekta aktivitātes

  • Pasākumi skolās, izmantojot starptautiskā projekta 4Cities4Dev un Slow Food Riga gatavotos informatīvi izglītojošos materiālus par produktu un ēdiena izvēli. Pasākumi 19 Rīgas skolās, informējot par skolēnus un skolotājus par ilgtspējīgu attīstību, kā arī veselīgu un tradicionālu pārtiku – labās prakses piemēru popularizēšana.
    Informatīvi izglītojošā kampaņa Rīgas svētku laikā par veselīgas pārtikas nozīmi, veselīgas ēšanas pamatprincipiem un patērētāju lomu globālos procesos – tīrs, drošs un godīgs ēdiens, kā arī par tiešu un netiešu pārtikas ietekmi uz veselību un vides tīrību.
  • Projekta pasākums „Ceļojošā izstāde”, kura laikā apmeklētāji tiks informēti par pārtikas apgādes politiku un ilgtspējīgu attīstību, kā arī patērētāju lomu pieprasījuma veidošanā pēc kvalitatīvas pārtikas. Projekts un „Ceļojošā izstāde”, kā projekta aktivitāte, sekmēs pilsētu vadošo ietekmi vietējās attīstības un decentralizētas sadarbības veidošanā, izmantojot Slow Food pieeju, kā arī skatīs pārtiku kā līdzekli, lai saprastu citas kopienas un kultūru.

Finansējuma avoti

EuropeAid finansējums: EUR 112 334,28
Rīgas domes līdzfinansējums: EUR 37 444,75

Kontaktinformācija

Armands Rabovičs
Tālrunis: +371 67 105 565
E-pasts: armands.rabovics@riga.lv
Web vietne: www.4cities4dev.eu

Projekta jaunumi

Jums var interesēt arī

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts