Rīgas pilsēta sekmē ne tikai pilsētas atpazīstamību kā investīcijām atvērtu un stabilu pilsētu, ik gadu piedaloties MIPIM forumā, bet arī nodrošina platformu jeb stendu Rīgas un tās partneru reprezentācijai, reklamēšanai un konsultāciju sniegšanai. Aktivitātes mērķis ir veicināt ne tikai Rīgas, bet arī Latvijas un tajā strādājošo uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi un sekmēt investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem.

MIPIM tiek uzskatīts par pasaules vadošo investīciju forumu jau kopš 1989.gada. 2019.gadā MIPIM svinēja savu 30. jubileju un pulcēja vairāk nekā 26 tūkstošus lielāko pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībnieku – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem.

2019.gada forumā bija pārstāvētas vairāk nekā 10 tūkstoši kompānijas, aizritējušas vismaz 130 konferences par nozares aktualitātēm un ar stendiem izstādē  ir piedalījušies teju 4000 dalībnieki. MIPIM ietvaros jau kopš 1991. gada tiek godināti arī izcilākie arhitektūras projekti visā pasaulē.

Pieteikties dalībai iespējams Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, zvanot uz tālruni 67012858 vai sūtot e-pasta vēstuli uz adresi mipim@riga.lv.

Detalizētāka informācija par 2020.gada foruma aktivitātēm pieejama vietnē www.mipim.com

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts