Paziņojums par teritorijas starp Gustava Zemgala gatvi, Ķīšezera ielu, Kokneses prospektu un vēsturisko Mežaparka apkaimes apbūvi lokālplānojuma grozījumu redakcijas publiskās apspriešanas laikā saņemto priekšlikumu un institūciju atzinumu izskatīšanas sanāksmi

2017.gada 6.februārī plkst.15.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, 5.stāvā notiks sanāksme, kurā tiks izskatīti teritorijas starp Gustava Zemgala gatvi, Ķīšezera ielu, Kokneses prospektu un vēsturisko Mežaparka apkaimes apbūvi lokālplānojuma grozījumu redakcijas publiskās apspriešanas laikā saņemtie priekšlikumi un institūciju atzinumi.

Lokālplānojuma pasūtītājs – SIA “Mežaparka Rezidences”.
Lokālplānojuma izstrādātājs SIA „Metrum”.

Lokālplānojuma grozījumu redakcijas publiskā apspriešana norisinājās no 07.11.2016. līdz 06.12.2016., ar tās materiāliem varēja iepazīties Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, interneta portālā www.geolatvija.lv un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā. Publiskās apspriešanas laikā ir saņemti visi institūciju atzinumi, kā arī viena atzinība no fiziskas personas.

Papildus informāciju par sanāksmi var saņemt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides attīstības pārvaldē, tālrunis 67105453.

0 Patīk
1900 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts