217 idejas varēs pretendēt “Rīgas drosmes grants” atbalstam

6. septembrī noslēdzās pieteikumu iesniegšana Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) konkursam “Ideju kauss”. Tajā saņemti 217 pieteikumi, kuru autori turpinās dalību konkursā.

Tiem dalībniekiem, kuri iekļūs “Ideju kauss” otrajā kārtā tiks organizētas dažādas apmācības, pēc kurām biznesa ideju autoru prezentācijas vērtēs ne tikai LIAA, bet arī “Rīgas drosmes grants” komisija un Rīgā esošo augstskolu: Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Banku augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA”, Rīgas Stradiņa universitātes un Biznesa augstskolas “Turība” biznesa inkubatoru pārstāvji.

Novērtētie (līdz 25) “Rīgas drosmes granta” atbalsta saņēmēji sadarbībā ar biznesa inkubatora mentoriem varēs turpināt savas biznesa idejas attīstību, izmantojot Rīgas pašvaldības piešķirto finansējumu.

“Rīgas drosmes grants” programmas nosacījumi paredz, ka finansējumam 2000 eiro apmērā varēs pretendēt 25 dalībnieki, kuri būs iekļuvuši LIAA organizētā konkursa “Ideju kauss” otrajā kārtā.

Kopš 2018. gada programmā “Rīgas drosmes grants” atbalstītas 48 biznesa idejas.

Papildu informācija par programmu “Rīgas drosmes grants” pieejama mājaslapā www.rigasdrosmesgrants.lv kā arī “Rīgas drosmes grants” Facebook un Twitter lapās.

1 Patīk
176 Skatīts

Komentēt

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts