Aicina iesaistīties Rīgas investīciju objektu apzināšanā un investīciju kataloga izveidē

Lai uzlabotu Rīgas starptautisko konkurētspēju un Rīgas kā attīstībā esošas Ziemeļeiropas metropoles atpazīstamību, kā arī veicinātu informācijas pieejamību un popularizēšanu par ražošanai piemērotām teritorijām un telpām, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments (turpmāk- RD PAD) aicina iesaistīties pilsētas investīciju objektu apzināšanā un investīciju kataloga izveidē.

Kataloga izveides mērķis ir veicināt investīciju piesaisti pilsētai, tādējādi stiprinot tautsaimniecību kopumā, t.sk. ietverot šādus uzdevumus:

  • nodrošināt vienotu valsts un pašvaldību piedāvājumu vietējiem un ārvalstu investoriem  jeb piesaistāmo investīciju projektu portfeli;
  • izveidot vienotu starptautiski konkurētspējīgu lielo investīciju projektu portfeli potenciālajiem investoriem, kurā būtu ietverti labi izstrādāti privātā un publiskā sektora investīciju projekti.
  • regulāri aktualizēt potenciālo investoru piedāvājumu.

Atbilstoši pasaules nekustamā īpašuma tendencēm par liela apjoma investīciju portfeļu pieprasījumu RD PAD veic Rīgas pilsētas investīciju objektu apzināšanu un investīciju kataloga izveidi sadarbībā ar lielākajiem investīciju vides informāciju apkopojošajiem uzņēmumiem.

Ņemot vērā iepriekšminēto, RD PAD aicina informēt par iesaistīto pušu valdījumā esošiem investīciju objektiem, lai iekļautu tos regulāri atjaunojamā investīciju katalogā, kuru būs iespējams izmantot elektroniskā vidē.

Papildus informācija par objektu kritērijiem, kā arī cita ar katalogu saistīta informācija pieejama, zvanot pa tālruni +371 67037771 vai rakstot uz invest@riga.lv.

0 Patīk
1779 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts