Aicina piedalīties aptaujā par pilsētas vasaras ielas projektu Tērbatas ielā

Rīgas pašvaldībā pirmo reizi ir īstenota pilsētas vasaras ielas ideja, uz vienu mēnesi slēdzot transporta satiksmi Tērbatas ielā posmā no Elizabetes ielas līdz ieejai Vidzemes tirgū un atvēlot to gājējiem un riteņbraucējiem, ielu tirdzniecībai un dažādiem pasākumiem.

Eksperimenta rezultātu novērtēšanai pašvaldība uzsākusi pētījumu, lai novērtētu apmeklētību, kā arī iegūtu viedokļus un rekomendācijas par projekta norisi un organizāciju un sagatavotos līdzīgu projektu īstenošanai.

Pētījumu laikā līdz 16. septembrim tiks veikti novērojumi par ielas apmeklētājiem un lietotājiem, kā arī veikta uzņēmēju, iedzīvotāju un apmeklētāju anketēšana. Savukārt no piektdienas, 7. augusta, līdz 16. septembrim ikviens interesents var izteikt savu viedokli par Tērbatas ielas eksperimentu, aizpildot ANKETU

Līdztekus tam tiks apkopoti arī citi dati, piemēram, informācija par vides kvalitātes izmaiņām, drošību pilsētvidē, pagaidu labiekārtojumu, eksperimenta ietekmi uz uzņēmējdarbības attīstību un finanšu rādītājiem u.c.

0 Patīk
573 Skatīts

3 komentāri

 • Sanita2020. gada 13. augusts plkst. 11:11

  Žēl, ka tika atcelti ieplānotie koncerti. Patika, ka Tērbatas iela vakaros ieguva skaistu veidolu, pateicoties lampiņām.

  Atbildēt
 • Aleksejs2020. gada 18. augusts plkst. 18:14

  Šis projekts bija laba ideja, lai dot pilsētai vietu, kur gājēji varēja pastaigāties ļoti mierīgi un droši. Gaidu jaunas ziņas par šo projektu un to nākotni.

  Atbildēt
 • Juris2020. gada 21. augusts plkst. 00:34

  Dzīvoju uz šis ielas, kurai ir raksturīga Rīgā reti sastopamā “neighborhood” sajūta, kad kaimiņi arī uz ielas sveicina viens otru un bērni savā starpā draudzējas un jūtas droši. Gājēju iela radikāli ielaužas un izmaina gan šīis attiecības, gan vēlmi vispār vakaros šai vietā nākt mājās un lauzties caur svešu, piedzērušu cilvēku drūzmai ar aizmigušu bērnu uz rokām, jo taksometrs pie mājas nedrīkst piebraukt. Šīs ielas iedzīvotāji ir pret gāju ielu, kā, manuprāt, jebkuras ielas iedzīvotāji, tikai diemžēl tie ir skaitliska minoritāte pret patērētājiem, kas vēlas to īstenot. Es noteikti balsotu pret un bez manis vēl vismaz 50 cilvēku no mūsu un kaimiņu mājas.

  Atbildēt

Komentēt

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts