Aicina uz lielāko metālapstrādes un mašīnbūves izstādi „Tech Industry 2017”

No 30. novembra līdz 2. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2017”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā.

1.decembrī plkst.13:00 aicinām apmeklēt Rīgas domes un partneru organizētu konferenci par nozarē aktuālo tēmu – Industrie 4.0. Konference notiks Ķīpsalas izstāžu kompleksa konferenču zālē Nr. 3 (otrais stāvs, ieeja no halles Nr. 2). Konferences laikā ar savu pieredzi dalīsies eksperti no Latvijas, Vācijas un Skandināvijas valstīm. Auditoriju uzrunās Ekonomikas ministrijas pārstāvis, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Armands Krūze, Vācijas – Baltijas tirdzniecības kameras pārstāvis (CEO, AHK Baltic States) Florians Šroders (Florian Schroder), Mašīnbūves un metāla apstrādes rūpniecības asociācijas priekšsēdētājs Toms Grīnfelds.
Lai sasniegtu pašvaldības mērķus, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments no 2012. līdz 2017. gadiem ir nodrošinājis līdzdalību metālu ražošanas un metālapstrādes nozarei nozīmīgās starptautiskās izstādes „Tech Industry” organizēšanā. Šajā laikā izstāde ir kļuvusi par lielāko šāda veida izstādi Baltijā.

Tech Industry 2017” izstādē piedalīsies vairāk nekā 270 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Itālijas, Austrijas, Slovēnijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Turcijas, Taivānas un citām valstīm. Izstādē būs arī Lietuvas, Čehijas, Itālijas, Beļģijas, Baltkrievijas nacionālie kopstendi, kuros varēs iepazīties ar šo valstu ražotāju piedāvājumu.

Konferences programma angļu valodā pieejama šeit.
Reģistrācijas veidlapa pieejama šeit.

1 Patīk
1396 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts