Aicinām uz semināru – Kā pieteikties grantu programmai “Atspēriens”?

Aicinām apmeklēt informatīvo semināru “Kā pieteikties grantu programmai “Atspēriens”?”. Seminārs notiks Startup day 2019 aktivitāšu ietvaros 12.septembrī no pl. 18:00-18:30 koprades telpā “Teikums”, Gustava Zemgala Gatvē 78, Rīgā.

Sākot ar 2019.gadu grantu programmas “Atspēriens” konkurss tiek organizēts vienu reizi gadā, atbalstot idejas viedpilsētu risinājumu jomā. Konkurss ir paredzēts uzņēmumiem, kas pieteikšanās dienā nav vecāki par 5 gadiem, kuriem ir labas iestrādnes un pārliecinoša vīzija, kuri spēj piedāvāt tehnoloģiski realizējamas, viedas un pilsētvidē integrējamas idejas, kas risina sabiedrībā aktuālu problēmu un optimizē ikdienas procesus pilsētā. Iesniegtās idejas publiski vērtēs Latvijā pazīstami eksperti uzņēmējdarbības jomā.

Papildu programmai šogad ir noteikta 100% atbalsta intensitāte atbalstāmajām izmaksām, kā piemēram- tehnikas un/vai iekārtu iegāde, mājaslapas izstrāde, prototipa izgatavošana, preču zīmes vai patenta reģistrācija un ar to saistītās valsts nodevas, mārketinga materiālu izveides (maketēšana, dizaina izstrādes u.c.) izmaksas, datorprogrammu iegāde vai izstrāde (ārpakalpojums), personāla apmācības, juridiskie pakalpojumi, licenču iegāde. Tāpat programmai ir vienkāršots projekta iesniegšanas process – pieteikumu iespējams iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi pad@riga.lv.

Pietiekšanās konkursam ir atklāta 29.augustā un ilgs līdz 29.septembrim.

Atlases nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama mājaslapā www.atsperiens.lv .

Papildinformācija

Rīgas dome kopš 2009.gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti. Un kopš 2009. gada “Atspērienam” pieteikušies vairāk kā 1750 dalībnieki, no kuriem vairāk nekā 160 dalībnieki ir saņēmuši atbalstu.

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

“Atspēriens” aktualitātēm sekot līdzi var interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma “Atspēriens”).

0 Patīk
834 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts