Aizvadītas diskusijas par sociālais dialoga attīstību

Lai diskutētu par trīspusējā sociālā dialoga praksēm Latvijā, 10. novembrī Rīgā aizvadīts pirmais projekta “Vietējā un reģionālā trīspusējā sociālā dialoga veicināšana Latvijā” pasākums.

Projektu īsteno Rīgas Uzņēmēju biedrība sadarbībā ar Rīgas pašvaldību un tādām nevalstiskajām organizācijām kā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Latvijas Biznesa savienība, Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība u.c., piesaistot sociālā dialoga jomas ekspertu no Norvēģijas Karalistes.

Rīgas Uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs Juris Juhņevičs: “Trīspusējais sociālais dialogs iesaista sabiedrību lēmumu pieņemšanā, var radīt sociālo mieru, lai atrisinātu svarīgus ekonomiskus un sociālus jautājumus. Turklāt tas var sniegt politikas veidotājiem informāciju, kas nepieciešama efektīvākas politikas izstrādei.”

Pasākuma laikā atvērtību un apņēmību attīstīt dialogu ar sabiedrību apliecināja Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis un domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja Inese Andersone. Savukārt nepieciešamību apstiprināja arī klātesošo nevalstisko organizāciju pārstāvji. Bet Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors akcentēja trīspusējā sociālā dialoga priekšrocības un rezultātus Norvēģijā.

Pasākuma ierakstu iespējams skatīt:

https://www.facebook.com/RigasUznemejuBiedriba

https://www.facebook.com/RDPilsetasattistibasdepartaments

https://www.facebook.com/Savieniba.lv

Projekts tiek īstenots ar Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.–2021. programmas “Sociālais dialogs – cienīgs darbs” finansiālu atbalstu.

0 Patīk
60 Skatīts

Komentēt

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts