Atklās grantu programmas “ATSPĒRIENS” jauno kārtu un informēs par izmaiņām turpmāko konkursu norisē

Rīgas dome un Swedbank aicina uz svinīgu grantu programmas “ATSPĒRIENS” atklāšanas pasākumu, kurā informēs par konkursa norisi un šogad pieejamo atbalsta apjomu jaunajiem uzņēmējiem, kā arī gaidāmajām izmaiņām grantu programmas turpmākajā darbībā. Šis būs noslēdzošais “ATSPĒRIENS” konkurss, kurā kopš programmas dibināšanas piedalās Swedbank. Tāpat pasākuma ietvaros savā pieredzes stāstā dalīsies bērnu apģērbu zīmola “HEBE” dibinātāja Inga Blumberga – no idejas līdz eksportējošam biznesam.  Pasākums notiks otrdien, 7. martā, plkst. 13.00 grantu programmas “ATSPĒRIENS” laureāta, bērnu apģērbu zīmola “HEBE” ražošanas telpās, Emīla Melngaiļa ielā 2A.

Pasākumā piedalīsies:

  • Dzintars Balodis, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktors;
  • Reinis Jansons, Swedbank Finanšu institūta vadītājs;
  • Inga Blumberga, bērnu apģērba zīmola “HEBE” dibinātāja, grantu programmas “ATSPĒRIENS” laureāte.

Kopumā no 2009. gada Rīgas domes un Swedbank grantu programmā “ATSPĒRIENS” atbalstītas 139 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk nekā 1 150 000 eiro apmērā.

Arī šajā konkursa kārtā grantu programma “ATSPĒRIENS” turpinās piedāvāt ne tikai finansiālu atbalstu konkursa uzvarētājiem, bet arī jaunas zināšanas, organizējot bezmaksas seminārus par uzņēmējdarbībā svarīgām tēmām, kas būtiskas ikvienas labas idejas īstenošanai.

Grantu programmas “ATSPĒRIENS” aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī sociālajā vietnē Twitter – (@Atsperiens) un Facebook.

Papildus informējam:  seminārs “Kā pieteikties grantu programmai “ATSPĒRIENS”?” plānots 09.03.2017. plkst.17:30 Swedbank centrālās ēkas, 2.stāva hallē, Balasta dambī 15, Rīgā.

Pieteikumu dalībai seminārā lūdzam sūtīt uz e-pastu atsperiens@riga.lv vai “ATSPĒRIENS” Facebook kontu.

Uz tikšanos!

0 Patīk
1388 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts