“Atspēriens” ir noskaidrojis 10 finālistus  un aicina uz publisku vērtēšanas pasākumu

Grantu programma “Atspēriens” ir noskaidrojusi desmit 2019.gada finālistus, tie ir SIA ARConstruction, SIA DzĪB Pārvaldnieks, SIA EVLAB, SIA FOREN Technology, SIA KONG MOBILITY, SIA Luksts,  SIA MOBIO, SIA ParVaiPret.lv, SIA Servix grupa, SIA SIZZAPP. Finālistu idejas publiski vērtēs sabiedrībā pazīstami profesionāļi uzņēmējdarbības jomā. Vienai idejai tiks piešķirti 25 000 EUR lieli granti, bet kopumā paredzēts atbalstīt 3 inovatīvas idejas.

“Atspēriens” konkursa viedpilsētu ideju vērtēšanas pasākums notiks šī gada 24.oktobrī plkst.18:00, Latvijas Universitātes Zinātņu mājas konferenču zālē “Alfa”, Jelgavas ielā 3, Rīgā.  Pasākumu apmeklēt ir aicināts ikviens interesents un līdzjutējs!

Sākot ar 2019. gadu grantu programmas “Atspēriens” konkurss tiek organizēts vienu reizi gadā, atbalstot idejas viedpilsētu risinājumu jomā. Konkurss ir paredzēts uzņēmumiem, kas pieteikšanās dienā nav vecāki par 5 gadiem, kuriem ir labas iestrādnes un pārliecinoša vīzija, kuri spēj piedāvāt tehnoloģiski realizējamas, viedas un pilsētvidē integrējamas idejas. Kopējais grantu apjoms “Atspēriens” konkursā ir 75 000 EUR.

Rīgas dome kopš 2009.gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti. Kopš 2009. gada “Atspērienam” pieteikušies vairāk kā 1700 dalībnieki, no kuriem 160 saņēmuši atbalstu.

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments. “Atspēriens” aktualitātēm sekot līdzi var interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma “Atspēriens”).

0 Patīk
701 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts