Ir sācies sanāksmju cikls ar iedzīvotājiem apkaimēs par jauno Rīgas teritorijas plānojumu

Ir uzsākts nozīmīgs sabiedrības iesaistes programmas posms Rīgas teritorijas plānojuma (RTP) izstrādē – iedzīvotāju sanāksmes apkaimēs. To mērķis ir informēt par teritorijas plānojumu un sabiedrības lomu tā izstrādē, iepazīstināt rīdziniekus ar apkaimju aptaujas rezultātiem, stāstīt par pilsētas stratēģiskajiem mērķiem, kā arī uzklausīt iedzīvotāju viedokli un vēlmes attiecībā uz savas apkaimes turpmāko attīstību.

30.septembrī norisinājās pirmā apkaimju sanāksme, kas notika Skanstes, Pētersalas-Andrejsalas apkaimē, Rīgas Hanzas vidusskolā, taču līdz pat šā gada beigām paredzētas vēl 17 apkaimju sanāksmes, kas norisināsies Rīgas izglītības iestādēs, identificējot apkaimju aktīvos iedzīvotājus, kuri turpmāk piedalītos tematiskajās darba grupās pie teritorijas plānojuma risinājumu un nosacījumu izstrādes.

Nākamā apkaimju sanāksme notiks 3.oktobrī Rīgas Imantas vidusskolā, Kurzemes prospektā 158, plkst.18.00 par Kleistu, Imantas un Zolitūdes apkaimēm.

Aicinām ikvienu iedzīvotāju izmantot iespēju un piedalīties apkaimju sanāksmēs, lai kopīgi veidotu pilsētas attīstības plānus!

Sīkāka informācija atrodama Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājas lapas sadaļā Jaunais Rīgas teritorijas plānojums.

Sanāksmju grafiks

Foto galerija

0 Patīk
1263 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts