Jaunie uzņēmēji aicināti uz semināriem par pieteikšanos grantu programmai „Atspēriens”

Rīgas dome un Swedbank Business Network aicina jaunos uzņēmējus uz bezmaksas semināru „Kā pieteikties grantu programmai ATSPĒRIENS?”, kas notiks 16. septembrī plkst. 17.00 Swedbank Centrālajā ēkā, 2. stāva hallē, Balasta dambī 1a, Rīgā

Seminārā grantu programmas „ATSPĒRIENS” vērtēšanas komisijas locekļi un citi eksperti informēs par programmas aktualitātēm konkursa norisē, kā arī stāstīs par jauno uzņēmējdarbības idejas sagatavošanai un attīstībai pieejamo atbalstu Rīgā. Semināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus par konkursa nolikumu, līdzšinējo grantu programmas īstenošanas pieredzi, kā arī citām tēmām. Semināra mērķis ir dalīties praktiskos jautājumos par pieteikšanos un veidlapu aizpildīšanu, tādejādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu apjomu un grantu pretendentu iespējas.

18. septembrī plkst. 17.00 Swedbank Centrālajā ēkā, 25. stāva kafejnīcā, Balasta dambī 1a, Rīgā notiks “ATSPĒRIENS“ mentora kluba pasākums, kurā uzņēmuma SIA „Smartfoody” vadītājs, grantu programmas „ATSPĒRIENS“ 2013.gada laureāts Matīss Eglītis dalīsies pieredzē ar gūtajām atziņām biznesa izveidošanā un attīstīšanā, ar izaicinājumiem, sasniegumiem un pieļautajām kļūdām. Uzņēmums SIA “Smartfoody” ražo un eksportē Latvijā radītus, spēcinošus pārtikas produktus un veselīgas izejvielas.

Savukārt, 24. septembrī plkst. 17.00 jaunie uzņēmēji aicināti uz bezmaksas semināru par finanšu plūsmas plānošanu. Seminārs notiks Swedbank Centrālajā ēkā, 25. stāva hallē, Balasta dambī 1a, Rīgā. Seminārā jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja uzzināt, kā plānot apgrozījumu un modelēt nākotnes finanšu situāciju, kā arī aprēķināt produkta vai pakalpojuma pašizmaksu.

Pieteikties semināriem līdz to sākumam iespējams mājas lapā www.businessnetwork.lv sadaļā Uzņēmējdarbības kompetences centrs: https://businessnetwork.lv/registracija-seminaram, vai arī nosūtot e-pastu uz adresi atsperiens@riga.lv.

Dalībnieku ērtībai tiks nodrošināta bezmaksas autostāvvieta pie Swedbank Centrālās ēkas. Pirms ierašanās uz semināru aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu mājas lapā www.atsperiens.lv sadaļā „saistītie dokumenti” un www.businessnetwork.lv sadaļā Uzņēmējdarbības kompetences centrs.

Par pieteikšanos “ATSPĒRIENAM”

Konkursam, atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Konkursa pieteikumus izvērtēs atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti transports un uzglabāšana, tūrisms un ar to saistītās nozares, ražošana (jo īpaši: datoru, elektronisko un optisko iekārtu ražošana, metālizstrādājumu ražošana, koksnes, koka un korķa izstrādājumu ražošana, pārtikas produktu un dzērienu ražošana) informācijas un komunikāciju tehnoloģijas un būvniecība. Uzņēmējiem, kas saņems augstāko punktu skaitu, tiks izteikts piedāvājums slēgt līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu. Programmas ietvaros tiks daļēji (līdz 80%) atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību, mārketinga materiālu izveides, telpu īres un labiekārtošanas izmaksas u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms noteikts 15 000 eiro apmērā.

Uzņēmēji aicināti pieteikties grantu programmas “ATSPĒRIENS” konkursam līdz šī gada 13. oktobrim plkst.12.00. Konkursa pieteikumus jāiesniedz Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, LV-1050, 308. kabinetā. Informācija par semināriem un plašāka informācija par grantu programmu pieejama: www.atsperiens.lv, kur sadaļā „saistītie dokumenti” iespējams lejupielādēt konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapas.

Grantu programmas „Atspēriens” aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī sociālajā vietnē Twitter – kontā @Atsperiens.

Papildu informācija:

Mārtiņš Lācis,
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874
E-pasts: martins.lacis@riga.lv

Evita Jansone,
„Swedbank” AS
Uzņēmējdarbības kompetences centra vadītāja
Tālr. 67444575
E-pasts: evita.jansone@swedbank.lv

0 Patīk
1433 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts