Jaunos uzņēmējus aicina apmeklēt grantu programmas „Atspēriens” bezmaksas seminārus

Rīgas dome sadarbībā ar AS „Attīstības finanšu institūcija Altum” (ALTUM) aicina jaunos uzņēmējus uz bezmaksas semināru „Kā pieteikties grantu programmai „Atspēriens””, kas notiks 8. martā plkst. 17.00 ALTUM Konferenču zālē (Doma laukumā 4).

Semināra apmeklētāji tiks informēti par programmas aktualitātēm konkursa norisē, kā arī uzzinās par pieejamo atbalstu jauno uzņēmējdarbības ideju sagatavošanai un attīstībai. Seminārā būs iespēja uzdot jautājumus par konkursa nolikumu, līdzšinējo grantu programmas īstenošanas pieredzi, kā arī citām tēmām. Semināra mērķis ir dalīties praktiskos jautājumos par pieteikšanos un veidlapu aizpildīšanu, tādējādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu apjomu un grantu pretendentu iespējas.

Pieteikties semināriem līdz to sākumam iespējams šeit: https://www.altum.lv/lv/notikumi/seminars-ka-pieteikties-grantu-programmai-atsperiens-2018-03-08

Savukārt 15. martā plkst. 17.30 SIA „PIKU” ražotnē (Emīla Melngaiļa ielā 2a), notiks „Atspēriena” mentoru kluba pasākums, kurā grantu programmas laureāte, SIA „PIKU” uzņēmuma valdes locekle Laima Gruzdiņa dalīsies pieredzē ar gūtajām atziņām biznesa izveidošanā un attīstīšanā, kā arī pastāstīs par izaicinājumiem, sasniegumiem un pieļautajām kļūdām. Uzņēmums ražo dizaina gaismas burtus, kas personalizē telpu kā interjera dekors un priecē ar patīkamu gaismu.

Pieteikties semināriem līdz to sākumam iespējams šeit: https://www.altum.lv/lv/notikumi/atsperiens-mentoru-klubs-2018-03-15

Pirms ierašanās uz semināriem, aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu. Tas pieejams mājas lapā: www.atsperiens.lv sadaļā „Nolikums & veidlapas”.

Grantu programmai, atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā trīs pilnus gadus. Grantu programmas pieteikumus vērtē atbilstoši iepriekš izstrādātiem kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes.

Uzvarētājiem būs iespēja no grantu programmas „Atspēriens” saņemt finansiālu atbalstu (līdz 80 % apmērā) izdevumu segšanai, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību, mārketinga materiālu izveidi, telpu labiekārtošanas izmaksām u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms ir līdz 12 000 eiro.

Uzņēmēji aicināti iesniegt pieteikumus grantu programmai klātienē līdz 3. aprīļa plkst. 12.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā (Amatu ielā 4), 308. kabinetā vai elektroniski, saskaņā ar nolikumu. Informācija par grantu programmu un ar to saistītajām aktivitātēm pieejama: www.atsperiens.lv

Grantu programmas aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī sociālajā tīklā Facebook un Twitter (@Atsperiens)

Kontaktinformācija:
Mārtiņš Pakalniņš
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
tālr.: 67181494
E-pasts: martins.pakalnins@riga.lv

Sandra Eglīte
ALTUM sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.: 67774244, 26577810
E-pasts: sandra.eglite@altum.lv

0 Patīk
1161 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts