Seminārs notiks 20.martā plkst. 16.00 Swedbank Centrālajā ēkā, 25. stāva hallē, Balasta dambī 1a, Rīga. Tiek aicināti visi interesenti, kam radušies jautājumi par grantu programmas „Atspēriens” pieteikuma aizpildīšanu.

Semināra mērķis ir pārrunāt praktiskos pieteikumu sagatavošanas jautājumus, tādejādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu apjomu un biznesa ideju konkurenci grantu pretendentu vidū.

Semināra dalībniekiem ir nodrošināta bezmaksas autostāvvieta pie Swedbank Centrālās ēkas.

Pagājušajā nedēļā tika atklāta jauna pieteikšanās kārta Rīgas domes un Swedbank grantu programmai „Atspēriens”, turpinot veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Jaunie uzņēmēji aicināti iesniegt biznesa ideju pieteikumus jau septītajai „Atspēriena” kārtai līdz šī gada 10.aprīlim.

Par pieteikšanos „ATSPĒRIENAM”

Konkursam var pieteikties privātpersonas, kuras apņemas uzsākt un veikt komercdarbību Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā, vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā un ar komercdarbību nodarbojas ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Galvenokārt vērtēta tiks biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspēja un oriģinalitāte. Kā prioritārie uzņēmējdarbības virzieni ir noteikti transports, tūrisms, ražošana (jo īpaši: biotehnoloģija, ķīmija un farmācija, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, metālizstrādājumu ražošana) informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, profesionālie un zinātniski tehniskie pakalpojumi, izglītība. Augstāko punktu summu ieguvušajiem konkursantiem piedāvās slēgt līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu. Programmas ietvaros tiks daļēji (75% apmērā, bet ne vairāk par Ls 8 000,00) atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību u.tml.

Ar nolikumu var iepazīties www.atsperiens.lv

Papildus informācija:

Mārtiņš Pakalniņš
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Projektu vadības pārvaldes Nacionālā un
pilsētas finansējuma projektu nodaļas
uzņēmējdarbības veicināšanas projektu vadītājs
Tālr. 67012874
E-pasts: martins.pakalnins@riga.lv

Kristīne Jakubovska
„Swedbank” AS
Preses sekretāre
Tālr.: 67444560, 29128208
E-pasts: kristine.jakubovska@swedbank.lv

0 Patīk
1368 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts