Kannās informē par iespējām investēt Rīgā un Latvijā un iegūt uzturēšanās atļaujas

Kannās (Francija) turpina darbu lielākais nekustamo īpašumu gadatirgus MIPIM, kurā piedalās arī Rīga.

Šodien Kannu izstāžu un kongresu centrā Rīgas pārstāvji rīko semināru par investīciju iespējām Rīgā un Latvijā un pastāvīgo uzturēšanas atļauju iegūšanu.

Savukārt Rīgas un privāto partneru stendā turpina darbu nekustamo īpašumu uzņēmumu pārstāvji un projektu attīstītāji, kā arī Rīgas Tūrisma attīstības biroja pārstāvji.

Nekustamo īpašumu nozares profesionāļi izmanto MIPIM sniegtās iespējas, lai satiktu kolēģus no visas pasaule, stāstot par attīstāmajiem projektiem un uzzinot aktuālās nozares tendences. Kontakti, kas tiek iegūti un uzturēti izstādes laikā, palīdz piesaistīt investorus un realizēt iecerētos projektus.

Ik gadu piedaloties gadatirgū, uzņēmēji nodibina pastāvīgus kontaktus ar potenciālajiem investoriem un sadarbības partneriem, kas palīdz strādāt pie esošajiem un uzsākt jaunu projektus.

Rīga MIPIM gadatirgū piedalās jau septīto gadu. Šajos gados ir iegūta laba pieredze, un privātie partneri, kuri arī finansiāli nodrošina Rīgas stenda darbību, pozitīvi atsaucas par pilsētas iniciatīvu, izveidojot kopējo stendu.

Dalība MIPIM gadatirgū prasa ievērojamus līdzekļus, un lai izveidotu pamanāmu un lielu stendu, ir lietderīgi to darīt kopējiem spēkiem.

Šogad Rīgas stendā ir pārstāvēts arī Rīgas Tūrisma attīstības birojs.

Rīgas stends, tāpat kā pērn, ir 65 m2 liels un atrodas līdzās Gēteborgas, Stokholmas, Oslo un vairāku Krievijas Federācija reģionu stendiem.

Kopā ar Rīgas pašvaldību gadatirgū piedalās privātie uzņēmumi, kas darbojas nekustāmo īpašumu jomā: SIA Domuss, SIA Latio, SIA New Europe, kā arī pašvaldības uzņēmumi „Rīgas nami” un „Rīgas pilsētbūvnieks”.

Informāciju sagatavoja Anna Kononova

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1339 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts