Kuras no 94 idejām saņems šā gada pirmos “Atspēriens” grantus?

Aicinām jūs uz Rīgas domes un Swedbank grantu programmas “Atspēriens” vienpadsmitā konkursa uzvarētāju paziņošanas ceremoniju 15.maijā plkst. 11.00 Rīgas domes 5.stāva foajē (Rātslaukums 1). Tajā uzzināsim, kuras no 94 pieteiktājām biznesa idejām saņems finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai. Šogad vienas biznesa idejas atbalstam uzņēmējiem ir iespēja saņemt līdz pat 15 000 eiro, kas ir par 3618 eiro vairāk nekā pērn.

Programmas pirmajai kārtai šogad tika iesniegti 94 pieteikumi. Visvairāk pārstāvētas ir tādas nozares kā ražošana, informāciju tehnoloģiju pakalpojumi un apģērbu dizains un izstrāde. Piešķirto grantu līdz pat 15 000 eiro apmērā jaunie uzņēmēji var izmantot specifiskas tehnikas un licenču iegādei, grāmatvedības un jurista-konsultanta pakalpojumu apmaksai, interneta mājas lapas izstrādei, kā arī citu biznesa izmaksu segšanai. Kopējais grantu programmas “Atspēriens” finansējums šogad sasniedz 140 000 eiro.

Līdz šim atbalstītas jau 100 idejas
Kopš 2009.gada Rīgas domes un Swedbank grantu programmas „Atspēriens” ietvaros saņemti vairāk kā 1000 pretendentu pieteikumi un atbalstītas 100 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk nekā 700 000 eiro apmērā.

Grantu programmu „Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments. „Atspēriena” aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājaslapā www.atsperiens.lv vai sociālajā vietnē Twitter – kontā @Atsperiens vai Facebook (Grantu programma Atspēriens).

Papildu informācija:

Mārtiņš Lācis,
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874

Evita Jansone,
„Swedbank” AS
Uzņēmējdarbības kompetences centra vadītāja
Tālr. 67444575

www.atsperiens.lv

0 Patīk
1273 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts