Līdz ar jaunu mācību gada sākumu,  uzsākam arī  “Atspēriens” 2018. gada rudens konkursu!

Zinību diena ir notikums, kas katra cilvēka sirdī un atmiņās ieņem nozīmīgu lomu, neatkarīgi no vecuma. Arī Rīgas dome izziņo par jaunu sākumu kādam no jums. No 4. septembra  ir iespēja piedalīties, augt, mācīties un gūt jaunus panākumus grantu programmā “Atspēriens”. Inovatīvu biznesa ideju pieteikumus konkursam varēs iesniegt līdz šī gada 25. septembrim.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Armands Krūze, apskatot vienu no “Atspēriens” laureātu – Hackmotion – darbnīcām, secina: “Prieks, ka mūsu laureāti sekmīgi attīstās un aug. Kā teica latviešu rakstnieks un arī skolotājs Reinis Kaudzīte – “Zināšanas ir manta, un mācības ir šīs mantas atslēga”, arī “Atspēriens” ir tas, kas veicina jaunu ideju attīstību un jaunu zināšanu iegūšanu, un zināšanas ir panākumu atslēgas. Grantu programma “Atspēriens” ir arī atslēga tiem, kas ir aizbraukuši prom no Rīgas un Latvijas, jo “Atspēriens” rada iespēju atgriezties un atvērt jaunas durvis, saņemot līdz pat 12 000 eiro lielu grantu sava biznesa uzsākšanai.”

Inese Zīle, “Attīstības finanšu institūciju Altum” valdes locekle uzsver: “Ik dienu sastopu cilvēkus, kas jau ir vairāk vai mazāk pieredzējuši uzņēmēji un kas par tādiem vēl tikai sapņo kļūt. Ļoti iespējams, ka Latvijā ir arī daudz cilvēku, kuri savu ideju minstinās pārvērst reālā, veiksmīgā biznesā. “Atspēriens” ir īstā vieta, kurā sastapt savus domubiedrus, saņemt iedrošinājumu spert mērķtiecīgus soļus ceļā uz sava sapņa īstenošanu. Ne mazāk būtiski par pieredzējušu padomdevēju atbalstu ir starta vai izaugsmes kapitāls – un arī tas iespējams līdzās citiem valsts atbalsta produktiem, piemēram, Altum Starta aizdevumam, kas jau ir palīdzējis uzsākt biznesu daudziem jaunajiem uzņēmējiem visā Latvijā. Esiet aktīvi, nāciet uz konkursu un pārvērtiet savas biznesa idejas veiksmes stāstos, kas iedvesmo!”

Konkursa pieteikumu pieņemšanas periodā būs iespēja apmeklēt grantu programmas “Atspēriens” mentoru klubu, kā arī semināru “Kā pieteikties grantu programmai “Atspēriens”?”. Savukārt finālistiem būs iespēja apgūt sevis prezentēšanas apmācības Zanes Daudziņas vadībā. Grantu programmas  pieteikumus vērtē atbilstoši iepriekš izstrādātiem kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un inovitātes.

Ar projekta iesniegumu saistītā informācija – konkursa nolikums, veidlapa un vērtēšanas kritēriji, pieejama mājaslapā: www.atsperiens.lv. Arī šogad finālistu idejas varēs novērtēt ikviens, balsojot ar sociālo kontu starpniecību.

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar “Attīstības finanšu institūciju Altum”. “Atspēriens” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma  “Atspēriens”).

 Kontaktinformācija:

 Mārtiņš Pakalniņš
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes
Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67181494
E-pasts: martins.pakalnins@riga.lv

0 Patīk
1119 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts