MIPIM 2018. Rīga – investīcijām saistoša vieta!

Starptautiskajā nekustamā īpašuma un investīciju forumā “MIPIM 2018”, kas norisinās Francijā, Kannās, 13.-16.martā, Rīgas pilsēta piedalās jau divpadsmito reizi, ar mērķi veicināt galvaspilsētas un tajā strādājošo uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, kā arī stimulēt investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem, tādejādi sekmējot saimniecisko darbību pilsētā.

“MIPIM” tiek uzskatīts par lielāko, ietekmīgāko un atpazīstamāko investīciju forumu pasaulē, kura ietvaros tiek akcentēti svarīgākie notikumi nekustamo īpašumu, arhitektūras, būvniecības un tehnoloģiju jomā. Ikgadējā “MIPIM” izstāde pulcina vairāk nekā 24 000 nopietnāko pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībnieku – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem, investīciju fondiem un projektu lietotājiem no vairāk nekā 100 dažādām pasaules valstīm.

Šogad Rīgas stenda viesus uzrunā sekojoši uzņēmumi un iestādes – Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, Rīgas Brīvosta, Rīgas nami, Latvijas Universitātes Infrastruktūras departaments, Valsts nekustamie īpašumi, Rīgas Centrāltirgus, LATIO nekustamo īpašumu kompānija, zvērinātu advokātu birojs Eversheds Sutherland Bitāns, Skanstes Attīstības aģentūra, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs, arhitektūras birojs REM PRO.

Izstādes laikā uzsvars tiek likts uz globālajiem biznesa pakalpojumu centriem, viedās pilsētas un zinātnes koncepciju. Rīgai ir ko stāstīt!

Detalizētāka informācija par 2018.gada foruma aktivitātēm pieejama vietnē www.mipim.com.

0 Patīk
1415 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts