No Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda uzkrājumiem īstenos 12 projektus

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja trešdien nolēma piešķirt 1,4 miljonus eiro no pilsētas infrastruktūras fonda 12 dažādu projektu īstenošanai, paredzot gan Mūkusalas promenādes, Pils laukuma un parku projektēšanu, gan apgaismojuma ierīkošanu Dārziņos un dažādu izpētes darbu veikšanu.

Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda līdzekļus veido ieņēmumi no pašvaldības nodevas par pašvaldības infrastruktūras uzturēšanu un attīstību Rīgā. Infrastruktūras fondā uz šā gada 1.februāri bija pieejami 2 miljoni eiro.

Mūkusalas ielas krasta promenādes rekonstrukcijas skiču un tehniskā projekta izstrādei piešķirti 220 545 eiro, Esplanādes, Viesturdārza un Kronvalda parka rekonstrukcijas projektam – 381 330 eiro.

Pils laukuma rekonstrukcijas būvprojekta izstrādei, veicot atkārtotu dendroloģisko izpēti un rīkojot jaunu sabiedrisko apspriešanu, kā arī papildus veicot apakšzemes komunikāciju projektēšanu, piešķirti 85 373 eiro.

110 532 eiro piešķirti Dārziņu apkaimes publiskās infrastruktūras tematiskā plānojuma izstrādei (vairāk par Rīgas teritorijas plānojuma izstrādi: https://rdpad.lv/uploads/JRTP/index.php), bet 169 360 eiro piešķirti ielu apgaismojuma elektriskā tīkla rekonstrukcijai Dārziņos.

Par 99 601 eiro izstrādās stāvvietu infrastruktūras attīstības plānu, par 35 572 eiro paredzēts izstrādāt vadlīnijas apstādījumu struktūras un publisko telpu tīklojuma nodrošināšanai Rīgā, Rīgas vietējā ģeodēziskā tīkla pilnveidošanai un ierīkošanai piešķirti 85 877 eiro un uzņēmējdarbības funkciju nodrošināšanai nepieciešamo teritoriju telpiskās struktūras izstrādei piešķirti 56 915 eiro.

57 000 eiro piešķirti Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma izstrādei, Rīgas pieostas apkaimju publiskās telpas labiekārtojuma potenciāla izvērtējumam piešķirti 21 343 eiro, bet 41 128 eiro piešķirti rekonstrukcijas tehniskā projekta sakaru komunikāciju daļas izstrādei Marijas ielas un Aleksandra Čaka ielas posmā no Merķeļa ielas līdz Ērgļu ielai.

0 Patīk
2151 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts