Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments (departaments) ir noslēdzis līgumu par Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma redakciju izstrādi.

Departamenta izsludinātajā iepirkuma konkursā „Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma redakciju izstrāde” piedāvājumu iesniedza divi pretendenti – SIA „Metrum” un apvienība SIA „Grupa93” un SIA „Nams”. Izvērtējot piedāvājumus atbilstoši kritērijiem, kas iekļauti iepirkuma procedūras dokumentos, tika izvēlēts apvienības SIA „Grupa93” un SIA „Nams” piedāvājums ar līgumcenu 59 930 latu bez PVN.

Pamatojoties uz Rīgas domes 2013.gada 18.jūnija lēmumu Nr.6330 „Par Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu, lokālplānojuma teritorijas robežas un darba uzdevuma apstiprināšanu”, lokālplānojuma izstrāde ir uzsākta teritorijai starp Pulkveža Brieža ielu, Ganību dambi, dzelzceļa trasi, Duntes ielu, Skanstes ielu, Vesetas ielu un tās turpinājumu, Emiļa Melngaiļa ielu un Hanzas ielu 228 ha platībā.

Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma izstrādes mērķis ir radīt priekšnoteikumus ilgtspējīgai teritorijas attīstībai, kas izriet no Rīgas pilsētas ilgtermiņa attīstības plānošanas dokumentiem. Ņemot vērā apkaimes teritorijas attīstības potenciālu, esošo būvniecības aktivitāti un attīstītāju interesi, lokālplānojumā paredzēts izstrādāt risinājumus ar mērķi sabalansēt īpašnieku un sabiedrības intereses.

Atbilstoši Rīgas domes apstiprinātajam darba uzdevumam, lokālplānojuma izstrādes laikā paredzēti dažādi sabiedrības līdzdalības pasākumi – vairākas publiskās apspriešanas sanāksmes ar nozares profesionāļiem un organizācijām, iedzīvotājiem un citiem interesentiem, tāpēc ikviens ir aicināts sekot līdzi informācijai un piedalīties Skanstes apkaimes attīstības veidošanā, izsakot savu viedokli un priekšlikumus.
Lokālplānojuma izstrādes ietvaros 2013. gada 31. oktobrī un 1. novembrī notika Nākotnes pilsētas spēle „Mana Skanste”, iesaistot dažādu sektoru pārstāvjus apkaimes attīstības ideju izstrādē.

Informācija par iepirkumu: http://pvs.iub.gov.lv/show/336847
Informācija par Lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu: https://rdpad.lv/services/press_release/article.php?id=104183

0 Patīk
1557 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts