Notika grantu programmas „Atspēriens” seminārs par finanšu plūsmas plānošanu.

Vakar, 1.aprīlī, notika grantu programmas „Atspēriens” bezmaksas seminārs par finanšu plūsmas plānošanu, kurā jaunajiem uzņēmējiem bija iespēja uzzināt, kā plānot apgrozījumu un modelēt nākotnes finanšu situāciju, kā arī aprēķināt produkta vai pakalpojuma pašizmaksu. Semināru vadīja Karīna Lindava, Swedbank Biznesa attīstības projektu vadītāja, un Aivars Timofejevs, Jauno Uzņēmēju centra vadītājs un konsultants ar vairāk nekā 17 gadu pieredzi gan tirgus pētniecībā, gan uzņēmējdarbībā. Semināra laikā jaunie uzņēmēji ne tikai uzdeva jautājumus par finanšu plūsmas plānošanu, bet arī dalījās savā, līdz šim gūtajā pieredzē.

Jau vēstīts, ka Rīgas domes un Swedbank grantu programmai „Atspēriens”, vienpadsmitajai „Atspēriena” kārtai biznesa ideju pieteikumus var iesniegt līdz šī gada 7. aprīlim. Kopējais grantu programmas apjoms 2014. gadam būs 140 000 eiro, un vienas biznesa idejas atbalstam būs iespēja saņemt līdz pat 15 000 eiro.

Par pieteikšanos „ATSPĒRIENAM”

Konkursam, atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Konkursa pieteikumus izvērtēs atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti transports, tūrisms, ražošana (jo īpaši: biotehnoloģija, ķīmija un farmācija, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, metālizstrādājumu ražošana) informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, profesionālie un zinātniski tehniskie pakalpojumi, izglītība. Uzņēmējiem, kas saņems augstāko punktu skaitu, tiks izteikts piedāvājums slēgt līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu. Programmas ietvaros tiks daļēji (līdz 80%) atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms noteikts 15 000 eiro apmērā.

Papildu informācija:

Mārtiņš Lācis,
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874
www.atsperiens.lv

0 Patīk
1914 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts