Otrdien, 4.decembrī, plkst. 10.00 Rīgas domē, sēžu zālē, notiks konference par jaunā Rīgas Teritorijas plānojuma izstrādi.

– Pašlaik pilsētas pašvaldībā tiek strādāts pie galvenajiem pilsētas attīstības plānošanas dokumentiem – ilgtermiņa stratēģijas, attīstības programmas, jauna teritorijas plānojuma. Ir svarīgi, lai šajā procesā iesaistītos visi rīdzinieki – dažādas sociālās grupas un mērķauditorijas. Šajā konferencē uzrunāsim uzņēmējus, projektu attīstītājus, zemju īpašniekus un citus interesentus, informējot par uzsākto darbu, – saka Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Vadims Jerošenko.

Konferencē Pilsētas attīstības departamenta pārstāvji informēs par Teritorijas plānojuma izstrādes nepieciešamību un pamatojumu, kā arī darba posmiem un laika grafiku. Savukārt Vides un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji iepazīstinās ar jaunākajām izmaiņām plānošanas dokumentu normatīvajā regulējumā. Tiks apspriestas arī nekustamā īpašuma tirgus tendences un izmaiņu prognozes Rīgā un citi jautājumi.

Informāciju sagatavoja L.Ivāna, tel. 67026049

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1260 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts