Notiks prese konference par Rīgas vēsturiskā centra plānojuma grozījumiem

Otrdien, 5.jūnijā, plkst. 11.00 Rātsnamā, 508. telpā notiks Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja Vadima Jerošenko preses konference par Rīgas vēsturiskā centra (RVC) plānojuma grozījumiem. Preses konferencē piedalīsies arī Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Uldis Jansons un Pilsētvides attīstības pārvaldes vadītāja Ilze Purmale.

– Rīgas vēsturiskais centrs kopā ar tā aizsardzības zonu aizņem samērā nelielu pilsētas teritoriju – ap 6% no kopējās platības. Tomēr tā ir ļoti nozīmīga, UNESCO aizsargāta teritorija. Tās plānojumam jānodrošina gan visu kultūrvēsturisko vērtību aizsardzība, gan arī harmoniska attīstība, – norāda V.Jerošenko.

Pašlaik spēkā esošais RVC plānojums apstiprināts 2006.gadā. Pilsētas attīstības departamentā šobrīd saņemti jau vairāk nekā 150 priekšlikumu plānojuma grozījumiem. Trešdien, 6.jūnijā, plānojuma grozījumu projekts tiks izskatīts Pilsētas attīstības komitejā, pēc tam par to lems domes sēdē un tālāk saistošo noteikumu projekts tiks nodots sabiedriskajai apspriešanai.

RVC un tā aizsardzības zonas

Informāciju sagatavoja L.Ivāna, tel. 67026049

Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
4318 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts