Paziņojums par teritorijas Podragā lokālplānojuma redakcijas un tā stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma (SIVN) publiskās apspriešanas laikā saņemto atzinumu un priekšlikumu izskatīšanas sanāksmi

2018.gada 4.aprīlī plkst.15.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, 5.stāvā notiks sanāksme, kurā tiks izskatīti teritorijas Podragā lokālplānojuma redakcijas un tā stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma (SIVN) publiskās apspriešanas laikā saņemtie institūciju atzinumi un priekšlikumi.

Lokālplānojuma pasūtītāji SIA “Podrags-1”, SIA “Podrags-2”, SIA “Podrags-3”.
Lokālplānojuma izstrādātājs SIA “METRUM”.
SIVN izstrādātājs Valdis Felsbergs.

Lokālplānojuma redakcijas publiskā apspriešana norisinājās no 2017.gada 6.novembra līdz 5.decembrim, ar tās materiāliem varēja iepazīties Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, interneta portālā www.geolatvija.lv un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā. Publiskās apspriešanas laikā ir saņemti visi institūciju atzinumi. Fizisko personu priekšlikumi nav saņemti.

Papildus informāciju par sanāksmi var saņemt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides attīstības pārvaldē, tālrunis 67012847.

0 Patīk
913 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts