Pilnveidoti Rīgas vietējā ģeodēziskā tīkla punkti Torņakalnā un Āgenskalnā

2018.gada 10.oktobrī Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir saņēmis Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras atzinumu, ka Rīgā ir pilnveidoti 356 Rīgas vietējā ģeodēziskā tīkla (turpmāk – vietējais tīkls) punkti teritorijās Torņakalns un Āgenskalns (Daugavgrīvas, Kuģu un Mūkusalas ielu, K. Ulmaņa gatves, kā arī Indriķa, Torņakalna, O. Vācieša, Atpūtas, Tapešu un Kuldīgas ielu apkārtnē).

Pašlaik Rīgā ir pilnveidoti un 2012.gada 24.jūlija MK noteikumu Nr.497 “Vietējā ģeodēziskā tīkla noteikumi” precizitātes prasībām atbilst 914 vietējā tīkla punkti teritorijās – Centrs, Grīziņkalns, Maskavas forštate, Torņakalns un Āgenskalns. Tāpat ir pilnveidoti 249 vietējā tīklā iekļauto bijušās 2.klases nivelēšanas tīkla punktu augstumi.

Pilnveidošanas procesā ir vietējā tīkla punkti teritorijās Vecrīga un Mežaparks.

Informācija par pilnveidotajiem punktiem LAS-2000,5 augstumu sistēmā *.dgn datnes formātā ir pieejama lejupielādei  Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā sadaļā Ģeotelpiskā informācija/Vietējais ģeodēziskais tīkls.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar RD Pilsētas attīstības departamenta Ģeomātikas pārvaldes Topogrāfiskās informācijas uzturēšanas nodaļas ģeoinformātikas inženieri Juri Vucenu (e-pasts: juris.vucens@riga.lv; tālrunis: +371 67012932; mob.tālrunis: +371 29185907).

0 Patīk
1086 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts