Pilsētas attīstības departaments uzņems Sanktpēterburgas pārstāvjus

Šodien, 13.novembrī Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments Sanktpēterburgas dienu ietvaros organizē Rīgas sadraudzības pilsētas uzņēmēju delegācijas uzņemšanu un rīko tikšanās ar mūsu galvaspilsētas uzņēmēju pārstāvjiem. Tikšanās laikā pieredzēta pieredzes apmaiņa starp abu pilsētu uzņēmējiem un jaunu sadarbības iespēju veidošana loģistikas, mašīnbūves, konsultāciju un citu pakalpojumu jomā.

Programmā ir paredzētas uzņēmēju interešu grupu tikšanās ar Starptautiskās lidostas „Rīga” un Rīgas brīvostas pārstāvjiem,  uzņēmumiem „AMOPLANT”, A/S „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” un SIA „Laika stars”, kā arī individuālas pārrunas reklāmas, energouzskaites iekārtu ražošanas un nekustamā īpašuma attīstības jautājumos ar SIA  „NIRA fonds” ,A/S „Jauda” un Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvjiem.

Sanktpēterburgas uzņēmēju vizītes programmas veidošanā ir piedalījusies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas Investīciju attīstības aģentūra, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija un Sanktpēterburgas lietišķās informācijas centrs Latvijā.

Sanktpēterburgas (Krievija) dienu laikā Latvijas galvaspilsētā ieradīsies plaša sadraudzības pilsētas delegācija Sanktpēterburgas vicegubernatores Allas Maņilovas vadībā. Programmā ietvertas oficiālas pieņemšanas, uzņēmēju tikšanās, domu apmaiņa ar augstskolu mācībspēkiem, kultūras pasākumi un citas norises.

Ar Sanktpēterburgas dienu kultūras programmu var iepazīties Rīgas domes portālā www.riga.lv.

Ar cieņu,

Marija Ābeltiņa
Rīgas domes
Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja

0 Patīk
1228 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts