Mazajai biznesa dienai jau reģistrējušies 1260 uzņēmumi visā Latvijā un turpat 10 tūkstoši pauduši gatavību atbalstīt Mazā biznesa dienu.

Pašvaldība atbalsta mazo biznesu

13.novembrī, trīs dienas pirms Mazā biznesa dienas norises 16.novembrī, iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu” partneri aicina mediju pārstāvjus uz preses konferenci plkst, 10:00, Rīgas domes telpās Rātslaukums 1, Kamīnzālē.

Biznesa koncentrācija notiek pilsētās un visaktīvāk galvaspilsētā. Pilsētas pašvaldībai ir būtiska loma un atbildība uzņēmēju un iedzīvotāju priekšā. Iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu” partneri ir viesojušies 7 pilsētās – Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Valmierā, Jēkabpilī un 13.novembrī uzrunās uzņēmējus arī Rīgā, seminārā „Mazā Biznesa lielā diena, kas notiks konferenču centrā Citadele, Republikas laukumā 2a no plkst. 11:00 – 15:00.

Preses konferencē partneri informēs, kā uzņēmējdarbība norit reģionos uzņēmējdarbības aktivitātes puses, par to, kā Rīgas Dome atbalsta uzņēmējdarbību un kādas ir ieceres uzņēmēju atbalstam, Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs Vilnis Ķirsis sniegs atbildes par mazā biznesa nākotnes perspektīvām, bet iniciatīvas organizatori – Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu forums (MVU Forums), stāstīs kā rīkoties 16.novembrī uzņēmējiem un patērētājiem, svinot Mazā biznesa atbalsta dienu.

Runas personas:
Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētājs
Vilnis Ķirsis, Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs
Elīna Egle, MVU Foruma valdes priekšsēdētāja
Kristaps Banga, MVU Foruma valdes loceklis
Daiga Kiopa, SIA Lursoft valdes locekle

Par dalību preses konferencē lūdzu informēt līdz 12.novembra plkst. 16:00, sūtot e-pastu uz mediji@mvuforums.lv vai zvanot pa mob.tel.: 29443666.
Iniciatīvu „Atbalsti mazo biznesu ietvaros” organizē MVU Forums sadarbībā ar LTRK, Ekonomikas ministriju, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Rīgas Domi un atbalstītājiem ”Lursoft”, ”Latvijas Pasts”, banku ”Citadele” un informatīvajiem partneriem Nacionālo ziņu aģentūru ”LETA”, ”Dienas Bizness”, Latvijas Televīziju un Latvijas Radio, Inbox.lv

Informāciju sagatavoja:
Eduards Filippovs
MVU Foruma izpilddirektors
Mob.tel.: 29247037
E-pasts: eduards.filippovs@mvuforums.lv
Sekot līdzi jaunumiem:
www.facebook.com/AtbalstiMazoBiznesu
www.facebook.com/MVUForums.

Par iniciatīvu
Iniciatīvas ietvaros aicinām ikvienu apzināties, ka Latvijas tautsaimniecībā  ir vairāk kā 99% mikro, mazie un vidējie uzņēmumi. Vēlamies, lai mēs kopīgi saredzētu un atbalstītu mazo uzņēmumu darbu. MVU Forums iniciatīvas ietvaros piedāvā:

  1. No 1.oktobra uzņēmumiem reģistrēties interneta vietnē www.mazabiznesadiena.lv, lai pieteiktu bezmaksas dalību „Mazā biznesa dienā” un izmantotu šo vietni kā bezmaksas pārdošanas instrumentu;
  2. Piedalīties semināros, kur tiks sniegta praktiska informācija par to, kā paplašināt klientu loku, kā uzrunāt potenciālos partnerus un kā saredzēt jaunas biznesa iespējas – Daugavpilī 26.septembrī, Rēzeknē 3.oktobrī, Liepājā 10.oktobrī, Ventspilī 17.oktobrī, Valmierā 24.oktobrī, Jelgavā 30.oktobrī un Rīgā 13.novembrī. Sīkāka informācija www.mazabiznesadiena.lv.
  3. Iniciatīvas centrālais pasākums – „Mazā biznesa diena” Latvijā šogad noritēs 16.novembrī, kad ikviens uzņēmējs un pircējs tiek aicināts apliecināt savu atbalstu mazajam biznesam – iepērkoties vai uzsākot sadarbību ar mikro un mazajiem uzņēmumiem.
0 Patīk
1253 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts