Rīga gūst augstu novērtējumu  starptautisko biznesa pakalpojumu centru jomā

Rīgas pilsēta un vairāki no tajā esošajiem Starptautiskajiem biznesa pakalpojumu centriem jau otro gadu pēc kārtas tika pārstāvēti Centrālās un Austrumeiropas Starptautisko biznesa pakalpojumu centru (SBPC) apbalvošanas ceremonijā 2019. Šogad to apmeklēja 81 SBPC, kā arī vairāku pilsētu pārstāvji no kopumā 23 valstīm, kuri sacentās par starptautisku atzinību 25 dažādās nominācijās, par kurām lēma starptautiska 28 ekspertu žūrija. Lielās konkurences apstākļos Rīgas pilsēta šogad ieguva balvu nominācijā „Gada uzlecošā pilsēta”. 

Pateicoties Rīgas pašvaldības ciešajai sadarbībai ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru, Ekonomikas ministriju un pārējiem SBPC sektora attīstībai paredzētās darba grupas sastāvā esošajiem privātā sektora partneriem, kā arī to nepārtrauktu darbu ar sektora uzņēmumiem, koncentrējoties uz tā saliedēšanu un popularizēšanu kā pilsētā, tā arī starptautiski – nu ir vainagojies ar nozīmīgu starptautiska mēroga atzinību. Rīgas pilsēta šogad ieguva balvu nominācijā „Gada uzlecošā pilsēta”, kas parāda to, ka uzņēmējdarbības vide un starpinstitūciju koordinētā sadarbība ar sektora uzņēmumiem tiek novērtēta arī starptautisku ekspertu līmenī. Papildus tam balvas šogad ieguva arī divi Rīgas SBPC – Cognizant un Circle K. Attiecīgi, Cognizant ieguva balvu nominācijā „Gada digitālo pakalpojumu uzņēmums”, bet Cicrcle K ieguva balvu nominācijā „Gada SBPC Baltijā”.

2018.gadā šajā apbalvošanas ceremonijā tika iegūta balva par Tele2 SPBC sociālās atbildības iniciatīvu Girls make IT happen, kas palīdzēja sievietēm apgūt programmēšanas prasmes.

Atgādinām, ka 2018. gada pavasarī Rīgas dome, Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Nacionālā Nekustamo Īpašumu Attīstītāju Alianse, Latvijas Komercbanku asociācija un Ārvalstu investoru padome parakstīja sadarbības memorandu par starptautisko biznesa pakalpojumu centru sektora attīstību Rīgā, paredzot līdz  2020. gadam izveidot 10 000 jaunu darba vietu.

Centrālās un Austrumeiropas SBPC apbalvošanas ceremonijas 2019.gada rezultāti parāda to, ka uzņēmējdarbības vide Rīgā kļūst arvien pievilcīgāka starptautiskiem investoriem.

Diploms Rīga - gada uzlecošā pilsēta

1 Patīk
1029 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts