Rīga nominēta The New Economy balvai

Pateicoties pārdomātai informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošanai, The New Economy lasītāji Rīgu nominējuši The New Economy Smart Cities Award balvai. Konkursa mērķis ir noteikt ilgtspējīgas attīstības pilsētas, kas darbojas kā smart cities jeb viedās pilsētas.

No visām lasītāju ieteiktajām pilsētām žūrijas locekļi izvēlējušies 73 pilsētas, kas būtu piemērotas dalībai konkursā. Līdzās Rīgai uz apbalvojuma saņemšanu pretendē tādas pilsētas kā Dubaija, Honkonga, Londona, Losandželosa, Maskava, Ņujorka, Parīze, Šanhaja, Sidneja, Tokija u.c.

Pirmās kārtas ietvaros Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) sadarbībā ar Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentu iesniedzis atbildes uz trīs jautājumiem, kas saistīti ar pārvietošanās iespējām pilsētā – sabiedriskā transporta sistēmas uzlabošanu, pilsētas attīstības plāniem, kā arī ar apkārtējo vidi – kā Rīgas pilsēta reaģē uz klimata pārmaiņām un rūpējas par tās vidi.

Balstoties uz iesniegtajām atbildēm, tiks izvēlētas 40 pilsētas, kas iekļūs nākamajā kārtā. Savukārt, balstoties uz šīs kārtas rezultātiem tiks noteiktas 20 pilsētas, kas, investējot nākotnē, ievērojami rūpējas par tās iedzīvotāju dzīves kvalitāti un saņems apbalvojumu The New Economy Smart Cities Award.

Par izvēlētajām pilsētām The New Economy lasītāji ir balsojuši pēdējos četrus mēnešus. Plānots, ka konkursa rezultāti tiks paziņoti šī gada vasarā.

The New Economy portāla un laikraksta lasītāji ir lēmuma pieņēmēji visā pasaulē, kuru skaits ir vairāk nekā 99 tūkstoši. Izdevums apskata tādas tēmas kā finanses, tehnoloģijas, inženierzinātne u.c.

0 Patīk
1418 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts