Rīgas dome sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum atklās  grantu programmas “Atspēriens” 2017. gada rudens konkursu

Nākamo otrdien, 29. augustā, plkst. 11:00, Rīgas domē, Rātslaukumā 1, 5. stāva foajē Rīgas dome un AS „Attīstības finanšu institūcija Altum” aicina uz grantu programmas “Atspēriens” rudens konkursa atklāšanas pasākumu, kurā informēs par konkursa norisi un pieejamo atbalsta apjomu jaunajiem uzņēmējiem, kā arī izmaiņām grantu programmas turpmākajā darbībā.

 

Grantu programmā “Atspēriens” iespējams saņemt līdzfinansējumu 80 procentu apmērā dažādu izdevumu segšanai jaunajiem komersantiem. Konkurss tiek izsludināts divas reizes gadā, lai noskaidrotu ekonomiski dzīvotspējīgākās un inovatīvākās komercdarbības idejas Rīgā. Konkursa pieteikumus izvērtē kompetenta vērtēšanas komisija atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem. Savukārt šajā, jau 172, sezonā tiks ieviesta arī jauna balsošanas kārtība, kurā papildus komisijas vērtējumam, pieteikumus un uzņēmēju biznesa ieceres varēs vērtēt arī iedzīvotāji un potenciālie klienti.

 

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments. “Atspēriens” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma  “Atspēriens”) kā arī Attīstības finanšu institūcijas Altum interneta vietnē www.altum.lv.

 

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Programmas ietvaros piešķirtais atbalsts palīdz uzņēmējam izveidot infrastruktūru veiksmīgas komercdarbības uzsākšanai. Kopumā no 2009. gada grantu programmā “Atspēriens” atbalstītas 145 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk nekā 1 200 000 eiro apmērā.

 

Uz tikšanos pasākumā!

0 Patīk
1294 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts