Seminārs „Kā pieteikties grantu programmai ATSPĒRIENS?” notiks 5.martā plkst. 16.00 Swedbank Centrālajā ēkā, 2. stāva hallē, Balasta dambī 1a, Rīgā.

Seminārā grantu programmas „ATSPĒRIENS” vērtēšanas komisijas locekļi un citi eksperti informēs par programmas aktualitātēm un izmaiņām konkursa norisē, kā arī stāstīs par jauno uzņēmējdarbības idejas sagatavošanai un attīstībai pieejamo atbalstu Rīgā. Semināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus par konkursa nolikumu, līdzšinējo grantu programmas īstenošanas pieredzi, kā arī citus jautājumus. Semināra mērķis ir dalīties praktiskos jautājumos par pieteikšanos un veidlapu aizpildīšanu, tādejādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu apjomu un grantu ieguvēju iespējas.

Dalībnieku ērtībai tiks nodrošināta bezmaksas autostāvvieta pie Swedbank Centrālās ēkas, iepriekšēja reģistrēšanās semināram nav nepieciešama. Pirms ierašanās uz semināru aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu mājas lapā www.atsperiens.lv sadaļā „saistītie dokumenti”.

Šī gada 18.februārī tika atklāta jauna pieteikšanās kārta Rīgas domes un Swedbank grantu programmai „Atspēriens”, turpinot veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Jaunie uzņēmēji aicināti iesniegt biznesa ideju pieteikumus jau devītajai „Atspēriena” kārtai līdz šī gada 20. martam.

Par pieteikšanos „ATSPĒRIENAM”.
Konkursam, atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Konkursa pieteikumus izvērtēs atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti transports, tūrisms, ražošana (jo īpaši: biotehnoloģija, ķīmija un farmācija, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, metālizstrādājumu ražošana) informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, profesionālie un zinātniski tehniskie pakalpojumi, izglītība. Uzņēmējiem, kas saņems augstāko punktu skaitu, tiks izteikts piedāvājums slēgt līgumu par granta piešķiršanu. Programmas ietvaros tiks daļēji (līdz 75%) atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms ir 8000 latu. Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Papildu informācija:

Mārtiņš Pakalniņš,
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874
Martins.Pakalnins@riga.lv
  Kristīne Jakubovska
Swedbank
Preses sekretāre
Tālr.: 67444560, 29128208
Kristine.Jakubovska@swedbank.lv
0 Patīk
1219 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts