“Rīgas drosmes grants” – gudra nauda biznesa idejas attīstībai

8.augustā svinīgi tika atklāta pieteikšanās “Rīgas drosmes grants” un “Ideju kauss” konkursiem 2019.!

“Rīgas drosmes grants” konkursa rezultātā grantus saņems 25 programmas laureāti, kas ar savu biznesa ideju piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajā biznesa ideju konkursā “Ideju kauss”. Rīgas pašvaldības kopējais piešķirtais finansējums “Rīgas drosmes grants” programmai ir 50 000 EUR.

“Rīgas drosmes grants” piedāvā gudrās naudas atbalstu, jo ne tikai piešķir konkursa laureātiem finansējumu 2000 EUR apmērā, bet arī nodrošina Rīgā esošu augstskolu inkubatoru mentoringu, lai lietderīgi izmantotu piešķirto finansējumu savas biznesa idejas attīstībā. Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir izveidojis veiksmīgu sadarbību ar 7 Rīgas biznesa inkubatoriem: Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Ekonomikas kultūras augstskolas, Banku augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA”, Rīgas Stradiņa universitātes un Biznesa augstskolas “Turība” – biznesa inkubatoriem.

Savu biznesa ideju līdz 8.septembrim iespējams pieteikt mājaslapā www.idejukauss.lv.

Pieteikuma veidlapa un papildu informācija pieejama www.investeriga.lv mājaslapā: https://www.investeriga.lv/jaunuznemeju-atbalsts/rigas-drosmes-grants/ .

Novēlam ideju autoriem būt drosmīgiem un pieteikt savas biznesa idejas konkursam, jo drosmīgajiem taču pieder pasaule!

0 Patīk
1095 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts