“Rīgas jauno uzņēmēju apmācības Kembridžā” svin piekto programmas gadadienu

Pagājušajā nedēļā Lielbritānijas vēstniecības vadītāja vietniece Ruth Rajavejjabhisal ciemos uz Lielbritānijas vēstniecību aicināja “Riga-Cambridge Venture Camp” jeb “Rīgas jauno uzņēmēju apmācības Kembridžā” programmas absolventus, lektorus, mentorus un sadarbības partnerus, lai svinīgi atklātu programmas piekto gadu.

Programmas ietvaros liela uzmanība tiek pievērsta prezentācijas un komunikācijas prasmju attīstīšanai un spējai veidot kontaktus sadarbības nolūkos, ko dalībnieki apgūst dažādos veidos. Biznesa idejas prezentācijas kvalitāte būs arī viens no kritērijiem dalībnieku izvērtēšanai Rīgas kārtas noslēgumā. 25 labākie dalībnieki iegūs ceļa zīmi uz programmas otro kārtu, līdzfinansējumu ceļa izdevumu segšanai uz Kembridžu, kā arī apmaksātas naktsmītnes.

Programmas “Rīgas jauno uzņēmēju apmācības Kembridžā” dalībnieku biznesa idejas līdz šim ir bijušas dažādās jomās –  pārtikas produktu ražošana, medicīnas tehnoloģijas, apģērba dizains, bērnu aprūpe, IT, arhitektūra, izglītība, tūrisms u.c.

Dalībai programmā iespējams pieteikties ar savu biznesa ideju individuāli vai jau ar esošu komandu. Interesentiem bez savas biznesa idejas būs iespēja piedalīties ideju ģenerēšanas darbnīcā 14. oktobra vakarā – dienu pirms programmas pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām.

Programmu jau piekto gadu īsteno biedrība “CONNECT Latvija” sadarbībā ar uzņēmējdarbības vēstnieku Alanu Barelu, Cambridge Innovation Academy un Anglia Ruskin University. Programmu līdzfinansē Rīgas dome, administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Mācībspēkus un mentorus programmā iesaista sadarbības augstskolas – Latvijas Universitāte, Stockholm School of Economics in Riga un Rīgas Tehniskā universitāte.

Programmas nolikums pieejams vietnē www.connectlatvia.lv/cvc/, pieteikumus var iesniegt līdz š.g. 15. oktobrim.

0 Patīk
795 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts