No š.g. 10.jūnija reglamentēta Rīgas pilsētas būvvaldes Sekretariāta arhīva sniegto pakalpojumu apmaksas kārtība un apjoms Latvijas Valsts vēstures arhīva fonda dokumentiem un Būvvaldes Arhīva rīcībā esošajiem projektēšanas dokumentiem.

Lai reglamentētu Rīgas pilsētas būvvaldes Sekretariāta Arhīva nodaļas  sniegto pakalpojumu apmaksas kārtību un apjomu, no 10.06.2009., sagatavojot un izsniedzot kopijas un izziņas no Latvijas Valsts vēstures arhīva fonda Nr.2761 dokumentiem, piemēros Ministru kabineta 15.05.2007. noteikumos Nr.320 „Noteikumi par valsts arhīvu sistēmas iestāžu sniegto maksas pakalpojumu cenrādi” noteikto maksas pakalpojumu cenrādi.

Savukārt, sagatavojot un izsniedzot kopijas un izziņas no Būvvaldes Arhīva rīcībā esošajiem projektēšanas dokumentiem, piemēros Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumos Nr.940 „Noteikumi par informācijas sniegšanas maksas pakalpojumiem” noteikto maksas pakalpojumu cenrādi.

Iepazīties ar jauno maksas pakalpojumu cenrādi, un iegūt plašāku informāciju par interesējošajiem jautājumiem, iespējams Rīgas pilsētas būvvaldes Arhīva nodaļā  Rīgā, Amatu ielā 4 vai www.rpbv.lv mājas lapā.

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1418 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts