Sarosās tie, kam ir idejas, jo Rīga vienmēr ir atvērta tām!

7.augustā “Birojnīcā” jau desmito reizi tika dots starts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”, kam var pieteikties mēneša garumā.

Konkurss dod iespēju topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem realizēt un attīstīt savas idejas, tādējādi sekmējot Latvijas ekonomisko izaugsmi. Turklāt šogad tas notiek sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību, kas izveidojusi jaunu atbalsta instrumentu agrīnā stadijā esošām biznesa idejām – “Rīgas drosmes grantu” 25 rīdziniekiem, kas ir “gudra” nauda un lieliska palīdzība biznesa idejas attīstībai – 2000 euro un Rīgā esošo biznesa inkubatoru mentora pakalpojumi.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītājs Andris Ozols norādija, ka no jaunajiem uzņēmējiem negaida perfektas idejas, taču ar komerciālu potenciālu gan. Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p. i. Armands Krūze atklāj, ka aicināti pieteikties ir arī latvieši no ārzemēm. “Pateicoties idejām, mēs attīstāmies un augam, pateicoties idejām, ir iespēja radīt produktus. Ideja ir dzīvības, biznesa pamats, kas nepieciešams Latvijas attīstībai. Neprasīsim būt rīdziniekiem – var pieteikties arī no Īrijas un citām valstīm. Varbūt tas būs grūdiens atgriezties mājās,” uzsvēra Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. A. Krūze.

Konkursā “Ideju kauss” individuāli vai komandās var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, sākot no skolēniem, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu, līdz sirmam vecumam, un kuriem ir degsme un gatavība uzņemties jaunu izaicinājumu savā dzīvē – uzsākt uzņēmējdarbību ar vēl nebijušu biznesa ideju valsts vai pat pasaules mērogā. Konkursa lielākās vērtības ir dalība profesionālās apmācībās pieredzējušu uzņēmēju un lektoru vadībā, iespēja iegūt vērtīgus kontaktus un noslēgumā sacensties par iespaidīgām naudas balvām, kopumā 15 000 eiro, lai saņemtu kapitālu idejas realizācijai.

Iepazīties ar konkursa nolikumu un tam pieteikties var mājaslapā https://idejukauss.lv. Pieteikšanās šā gada “Ideju kausam” norisinās līdz 7.septembrim, bet 18.septembrī tiks paziņoti dalībnieki, kuri būs izturējuši pirmo atlases kārtu, tai skaitā – galvaspilsētā deklarētie iedzīvotāji, kuri drīkstēs pieteikties konkursam “Rīgas drosmes grants” (par to vairāk informācijas www.rdpad.lv/rigasdrosmesgrants).

0 Patīk
1039 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts