Šī gada 21. maijā notiks informatīvs seminārs „Kā samazināt laiku no būvniecības ieceres līdz būvatļaujai?”

Rīgas pilsētas būvvalde uzaicina Jūs piedalīties informatīvajā seminārā „Kā samazināt laiku no būvniecības ieceres līdz būvatļaujai?”, kas norisināsies 2009. gada 21. maijā Rīgas domes Sēžu zālē, Rātslaukumā 1, 1.stāvā, no plkst. 15.00 līdz plkst. 16.30.

Semināra mērķis ir sniegt ieskatu pašreizējā Būvniecības procesa regulējumā un piedāvāt risinājumu, kā samazināt laiku, kas nepieciešams dokumentācijas sagatavošanai pirms būvdarbu uzsākšanas.

Semināra programmā paredzēts apskatīt būvniecības procesa galvenos posmus pašlaik, Būvvaldes lomu šo procesu vadīšanā, kā arī iepazīstināt klātesošos ar Būvvaldes izstrādātajiem priekšlikumiem, kas iesniegti jaunā Būvniecības likuma izstrādei. Šie priekšlikumi sniedz iespēju samazināt laiku, kas nepieciešams būvniecības darbu uzsākšanai nepieciešamās dokumentācijas saskaņošanai un būtiski maina kārtību kādā var apstrīdēt Būvvaldes apstiprināto būvniecības ieceri.

Semināra otrajā daļā paredzēta diskusija par šo priekšlikumu pozitīvo ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi ar pārstāvjiem no Ekonomikas ministrijas Būvniecības departamenta, Arhitektu savienības, Latvijas Būvnieku asociācijas un Nekustamo īpašumu projektu attīstītāju asociācijas. Iesaistīties diskusijā un viedokļu izteikšanā tiek aicināti arī esošie Rīgas domes deputāti un gaidāmo Rīgas pašvaldības vēlēšanu deputātu kandidāti.

Semināra norisei varēs sekot līdz arī tiešajā video translācijā Rīgas domes interneta mājas lapā www.riga.lv sadaļā Tiešraides : http://www.riga.lv/LV/Channels/Riga_Municipality/Online_sarunas/default.htm

Ceram uz aktīvu Jūsu līdzdarbību!

Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1197 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts