Skaidros Rail Baltica projekta risinājumus dzelzceļa integrēšanai Zolitūdes un Imantas apkaimēs

Lai detalizētāk skaidrotu starptautiskās dzelzceļa līnijas projekta Rail Baltica un ar to saistītās infrastruktūras risinājumus posmā no Zolitūdes ielas līdz Zasulauka stacijai, Rīgas pašvaldība ir atsaukusies biedrības “Riga Annenhof” aicinājumam un sadarbībā ar “RB RAIL” AS un biedrību “Riga Annenhof” ceturtdien, 1. oktobrī, plkst. 16.0018.00 rīko tikšanos ar biedrības un skarto apkaimju iedzīvotāju pārstāvjiem.


Tikšanās laikā Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta, Rīgas domes Satiksmes departamenta, RP SIA “Rīgas satiksme”, lokālplānojumu izstrādātāju SIA “Grupa 93”, projekta virzītāju RB Rail AS unRail Baltica posma caur Rīgu projektētāju pārstāvji sniegs atbildes un skaidros risinājumus, ņemot vērā 24. septembrī publiskajā diskusijā sniegtās prezentācijas, kas pieejamas šeit: https://www.rdpad.lv/aicinam-piedalities-publiskaja-diskusija-rail-baltica-ka-projekts-rigas-attistibai-par-posmu-no-mazas-nometnu-ielas-lidz-zolitudes-ielai/

Jau ziņots, ka 24. septembrī aizvadīta jau ceturtā publiskā diskusija “Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai” par Rail Baltica dzelzceļa līnijas integrēšanu Rīgas pilsētvidē posmā no Mazās Nometņu ielas līdz Zolitūdes ielai, lai informētu un uzklausītu iedzīvotājus, nevalstiskās organizācijas, apkaimju biedrības un citas ieinteresētās puses par līdz šim izstrādātajiem risinājumiem. Taču ņemot vērā biedrības “Riga Annenhof” pausto aicinājumu detalizētāk skaidrot projekta infrastruktūras risinājumus posmā no Zolitūdes ielas līdz Zasulauka stacijai, tiek organizēts papildu informatīvais pasākums.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt sin@riga.lv.

0 Patīk
102 Skatīts

Komentēt

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts