Šogad sāks Daugavas krastmalas un Spīķeru kvartāla rekonstrukciju un labiekārtošanu

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs 2.martā apmeklēja Spīķeru kvartālu, kur tikās ar VSIA „Latvijas koncerti” direktoru Guntaru Ķirsi un iepazinās ar kvartāla un pieguļošās Daugavas krastmalas rekonstrukcijas projekta prezentāciju.

Jau šā gada pavasarī Spīķeru kvartāla (Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielu kvartāls) plānots uzsākt darbus: pagaidu un teritoriju degradējošo ēku nojaukšanu, gājēju tuneļa rekonstrukciju, Daugavas krasta promenādes (no Dzelzceļa tilta līdz Salu tiltam) rekonstrukcijas un labiekārtošanas darbus, kvartāla labiekārtošanu.

Veicot kvartāla rekonstrukciju, tiks veikti arī pazemes komunikāciju – ūdensvada, gāzesvada un citu – remonts.

Plānots, ka kvartāla un Daugavas krastmalas rekonstrukcija tiks pabeigta 2013. gadā. Projekta kopējās izmaksas ir 4 910 000 latu, 2 550 000 no šīs summas sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Sarunā ar G.Ķirsi un Rīgas domes attīstības komitejas priekšsēdētāja vietnieku Vadimu Jerošenko Rīgas domes priekšsēdētājs norādīja uz nepieciešamību saskaņot remontdarbu grafikus ar VSIA „Latvijas koncerti” pasākumu plānu, un, veicot rekonstrukciju, pārdomāt gājēju drošības jautājumus.

Sarunā ar N.Ušakovu VSIA „Latvijas koncerti” vadītājs informēja par koncertorganizācijas darbību un 2012.gada Rīgas Festivāla programmu.

Rīgas domes priekšsēdētājs no savas puses apliecināja pašvaldības gatavību popularizēt Rīgas Festivālu un iekļaut to pilsētas kultūras programmā.

Spīķeru kvartāla un Daugavas krasta promenādes rekonstrukcijas prezentācija: http://prezi.com/jgfzana7mkva/maskavas-krasta-un-turgeneva-ielu-kvartala-degradetas-teritorijas-revitalizacija/

Informāciju sagatavoja Anna Kononova, tel. 29213451, anna.kononova@riga.lv, www.riga.lv.

Projekts „Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielu kvartāla degradētās teritorijas revitalizācija” (Vienošanās nr.: 3DP/3.6.1.2.0/10/IVIA/VRAA/001/001) tiek realizēts ar Eiropas Savienības Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.

0 Patīk
1121 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts