Turpinās pieteikumu iesniegšana Rīgas jauno uzņēmēju apmācībai Kembridžā

Ceturtdien, 24. septembrī atklāta Rīgas domes finansētā “Rīgas jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā” programma.

Klātesošajiem bija iespēja tikties ar iepriekšējo gadu programmas dalībniekiem, lai uzklausītu viņu pieredzi. Tāpat varēja tikties ar programmas veidotājiem un atbalstītājiem Latvijā un Lielbritānijā.

Pasākumu atklāja Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas loceklis Aleksejs Remesovs, paužot: ”Rīgas pašvaldība uzņēmējiem piedāvā vairākus atbalsta instrumentus, bet tieši jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā, kas tie īstenota, pateicoties profesora Alanam Barelam un sadarbībā ar biedrību “CONNECT Latvija”, ir tāda, kas ir fokusēta un biznesa attīstību starptautiskā līmenī. Šī programma nav vienkārši iespēja iegūt jaunas zināšanas un kompetences. Tā ir arī iespēja iegūt biznesa partnerus, mentorus, iespējams, pat atbalstītājus. Sešu gadu laikā programmu absolvējuši 109 dalībnieki un vismaz 10 no viņiem pēc programmas norises ir izveidojuši savus uzņēmumus. Daļa radījuši jau atpazīstamus zīmolus ar pievienotu vērtību. Savukārt vēl citi absolventi ir izveidojuši saviem esošajiem uzņēmumiem jaunu stratēģiju vai būtiski mainījuši karjeru. Tāpēc aicinu būt aktīviem, izmantot šo iespēju un līdz 13. oktobrim iesniegt pieteikumu un pievienoties Kembridžas apmācību programmai!”

Programmas vēstnieks, Anglia Ruskin University Kembridžā profesors Alans Barels programmai šajā sezonā izvirzīja šādu moto: “Pieci I: izdoma, inovācija, izgudrojums, improvizācija, internacionalizācija”.

Savukārt Biedrības “CONNECT Latvija” valdes priekšsēdētājs Anders Paalzow atgādināja, ka sekmīgai uzņēmējdarbībai pamatā var būt ļoti dažādi iemesli, bet kopējs ir tas, ka cilvēki satiekas, pārrunā un savā starpā dalās ar idejām, kur arī veidojas jaunas komandas un perspektīvā lieliskas biznesa idejas.

Atgādinām, ka līdz 13. oktobrim tiek aicināti pieteikties ar tehnoloģijām un inovatīviem pakalpojumiem saistītu biznesa ideju autori – gan studenti, gan citi dalībnieki.

Programmas nolūks ir iedrošināt pievērsties uzņēmējdarbībai ar starptautisku vērienu, veidot izpratni par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības kultūru un paaugstināt jauno uzņēmēju konkurētspēju.

Piesakoties programmai individuāli vai ar komandu, dalībniekiem tiek dota iespēja attīstīt savu biznesa ideju pieredzējušu mentoru un lektoru sabiedrībā.

Programmai var pieteikties gan jauni cilvēki, gan cilvēki ar pieredzi kādā specialitātē, bet bez līdzšinējas pieredzes uzņēmējdarbībā.

Vairāk info šeit: https://www.rdpad.lv/uznemejiem/uznemeju-apmaciba-kembridza/

“Rīgas jauno uzņēmēju apmācības Kembridžā” programmas atklāšana 24.09.2020.
0 Patīk
43 Skatīts

Komentēt

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts