Līdz pirmdienai, 22.aprīlim, uzņēmējiem un zinātniekiem vēl ir iespēja pieteikties bezmaksas atbalstam pētījumu un eksperimentu veikšanai. Pieteikšanās notiek inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības projekta Science Link  ietvaros. Uzņēmēji un zinātnieki, kas darbojas materiālzinātņu, nanotehnoloģiju nozarēs, vides un enerģijas jomā, ķīmijas, dzīvības zinātnes, biotehnoloģijas, celtniecības, inženierzinātnes, lauksaimniecības un pārtikas nozarēs, aicināti bez maksas izmantot Baltijas jūras reģiona lielākos pētniecības infrastruktūras centrus Vācijā un Zviedrijā.

Piedāvājums ietver šādas iespējas:  bezmaksas pētījumu veikšana fotonu un neitronu izpētes centros Vācijā un Zviedrijā, konsultācijas par uzņēmumam aktuālajiem  izpētes un attīstības  jautājumiem ar universitātēm un zinātniskajiem institūtiem, atbalsts eksperimentu sagatavošanā un īstenošanā pētniecības infrastruktūras centros,  palīdzība datu analīzē un rezultātu interpretācijā.

Pieteikuma anketa līdz 2013.g. 22.aprīlim, kā arī projekta apraksts un kontaktinformācija pieejama mājas lapā www.science-link.eu.

Par projektu Science Link

Science Link ir tīkls starp vadošo fotonu un neitronu avotu pētniecības centru  infrastruktūru un tās lietotājiem. Projekta mērķis ir veicināt inovāciju un uzņēmējdarbību Baltijas jūras reģionā. Science Link ir apstiprināts Baltijas Jūras reģiona programmas ietvaros un apvieno 17 partnerus no 8 valstīm. Projekta īstenošanas laiks ir no 2012.gada janvāra līdz 2014.gada jūnijam.
Projekta galvenā prioritāte ir Baltijas jūras reģiona valstu konkurētspējas paaugstināšana, atbalstot tajās zināšanu ietilpīgas ekonomikas izveidi. Projekta kopējās izmaksas ir 140561 lati, Rīgas domes līdzfinansējuma daļa (15%) – 21084 lati.

Papildus jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar projekta kontaktpunktu Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā – Andrejs Krūskops, tālr.: +371 67105448, e-pasts: andrejs.kruskops@riga.lv.

0 Patīk
1186 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts