29.novembrī notiks biznesa forums „Industrial Riga”

Rīt, 29.novembrī Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, notiks biznesa forums „Industrial Riga”, kurā piedalīsies mašīnbūves, metālapstrādes un industriālās ražošanas uzņēmēji un speciālisti, valsts, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, lai spriestu par nozares attīstības un atbalsta iespējām Rīgā, kā arī jaunu sadarbības projektu realizēšanu. Biznesa forums notiek izstādes „Tech Industry 2012” ietvaros.

Biznesa foruma „Industrial Riga” mērķi ir akcentēt mašīnbūves un metālapstrādes, kā vienas no augsti prioritārajām nozarēm, nozīmīgumu, informēt par aktualitātēm un nozares potenciālu valsts konkurētspējas paaugstināšanā, informēt uzņēmējus par Rīgas attīstības plāniem un iespējām, ka arī iezīmēt augstākās izglītības lomu darbaspēka kvalitātē kā būtisku attīstības faktoru un zinātnes lomu industrijas attīstībā.

Forumā piedalīsies vietējie un ārvalstu uzņēmēji, nozares speciālisti, vēstniecību ekonomiskie pārstāvji, kas atbalsta starptautiskā biznesa attiecību veidošanu, kā arī studenti un citi interesenti. Foruma programma pieejama izstādes „Tech Industry” mājaslapā www.bt1.lv/techindustry sadaļā „Forums”.

Forumu rīko Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju (MASOC), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1.

Par izstādi “Tech Industry”
Forums „Industrial Riga” norisināsies starptautiskās izstādes “Tech Industry 2012” ietvaros. Izstāde notiks no 29.novembra līdz 1.decembrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Šis ir gada nozīmīgākais un lielākais mašīnbūves un metālapstrādes pasākums Baltijas reģionā, kurš notiek jau septīto reizi. Pagājušā gadā tas ir pulcējis 24 334 apmeklētājus, no kuriem 18 755 – profesionāļi, bet 5579 – citi interesenti. Šogad pirmo reizi līdzās izstādes “Tech Industry” ekspozīcijai un demonstrācijām notiks arī biznesa forums „Industrial Riga”, starptautiski semināri un kontaktbirža, kā arī metināšanas konkurss “Baltic Welder 2012”. Vairāk info: www.bt1.lv/techindustry.

Papildu informācija:
Sabīne Štelmane, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, tālr.:67105456, e-pasts: sabine.stelmane@riga.lv;
Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore, tālr.: 67065011, e-pasts: inese.libere@bt1.lv;
Ilze Stebera, BT 1 sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67065007, e-pasts: ilze.stebera@bt1.lv.

0 Patīk
1576 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts