Aicina izzināt dabas daudzveidību Mangaļsalas pludmalē un kāpās

Lai uzzinātu vairāk par veiktajiem kāpu nostiprināšanas pasākumiem, 13. augustā plkst. 14.00–18.00 notiks izzinošs pasākums ģimenēm un citiem interesentiem “Dabas diena Mangaļsalas pludmalē un kāpās”.  


Ekskursijās, spēlēs un citās aktivitātēs lieli un mazi interesenti kopā ar dabas ekspertiem varēs uzzināt vairāk par dažādu veidu  piejūras biotopiem dabas parka “Piejūra” teritorijā Mangaļsalā: embrionālajām un priekškāpām, pelēkajām un mežainajām kāpām. Tāpat varēs izzināt to dabisko daudzveidību un raksturīgo kāpu augāju, kā arī uzzināt vairāk par projektā Life CoHaBit veiktajiem dabas daudzveidību veicinošiem pasākumiem: kāpu nostiprināšanu jeb preteroziju, pelēko kāpu augāja raksturīgās mozaīkveida struktūras veidošanu un mežaino kāpu audžu dabiskošanu.

Piedalīšanas pasākumā – bez maksas. Bet lai plānotu pasākuma norisi, lūgums pieteikties iepriekš, līdz 11. augustam aizpildot anketu šeit: https://ej.uz/mangalsalasdabasdiena

Pasākums tiek organizēts ar Eiropas Komisijas LIFE programmas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas finansiālu atbalstu projektā LIFE CoHaBit (Nr. LIFE15 NAT/LV/000900) “Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā “Piejūra”.

Vairāk par projektu var uzzināt šeit:

Informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti tīmekļa vietnēs www.rdpad.lv, www.dabasparkspiejura.lv un kontos sociālajos tīklos Facebook, Twitter.

0 Patīk
239 Skatīts

Komentēt

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts