Aicinām apmeklēt izstādi „Tech Industry 2013” un semināru „Industrial Riga”

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1 rīko paneļdiskusiju „Industrial Riga”, kas notiks šā gada 5.decembrī plkst. 13.00 Ķīpsalas izstāžu kompleksā starptautiskās mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādes „Tech Industry 2013” ietvaros.

Pašvaldība, izstrādājot ilgtermiņa attīstības stratēģiju un sadarbojoties ar pilsētas potenciāli konkurētspējīgās ekonomikas nozares uzņēmējus pārstāvošo Mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmēju asociāciju, ir identificējusi kvalitatīvu industriālo teritoriju trūkumu. Lai diskutētu par šādu telpu pieejamību, izveidi un apsaimniekošanu, Rīgā, Latvijā, Baltijā un Baltijas jūras reģionā, kā arī par citiem mašīnbūves un metālapstrādes nozarei nozīmīgiem jautājumiem, nākamnedēļ notiks paneļdiskusija, kurā paredzēta LR Ekonomikas ministrijas, Minskas pilsētas industriālā parka, Krievijas Federācijas „Titāna ielejas” industriālā parka, Rīgas domes, kā arī rietumvalstu nozares ekspertu dalība. Diskusiju vadīs Latvijas Mazo un vidējo uzņēmēju foruma vadītāja Elīna Egle.

Lai piedalītos diskusijā, aicinām nozares uzņēmējus, industriālo teritoriju attīstītājus, īpašniekus, kā arī citus interesentus pieteikties dalībai, sūtot motivētu vēstuli līdz 02.12.2013. uz e-pasta adresi sabine.stelmane@riga.lv

Dalība diskusijā ir bez maksas, dalībniekiem tiks nodrošināta iespēja bez maksas apmeklēt arī izstādi „Tech Industry 2013”.

0 Patīk
1470 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts