Aicinām jaunos uzņēmējus uz konferenci par biznesa atbalsta programmu izmantošanu

Lai uzņēmējus un jaunos uzņēmējdarbības sācējus iedvesmotu izmantot Rīgā pastāvošās atbalsta programmas, kā arī rosinātu diskusijas par galvaspilsētas konkurētspēju, Rīgas dome un „Swedbank Business Network” sadarbībā ar „Demola Latvia” 24.septembrī organizēs konferenci „Kā būt konkurētspējīgam Rīgā? Biznesa atbalsta programmas un veiksmes stāsti”.

Konferenci atklās Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Dzintars Balodis un tā turpināsies ar diskusiju par biznesa atbalsta programmu „Atspēriens”, biznesa risinājumu izstrādes platformu „Demola Latvia”, kā arī Rīgas un tajā darbojošos uzņēmumu konkurētspēju. Konference notiks RISEBA Arhitektūras un mediju centrā, Ūdens ielā 6.

Konferencē grantu programmas „Atspēriens” (kurai pieteikumus iespējams iesniegt līdz 19.oktobrim) vērtēšanas komisijas locekļi dalīsies ar informāciju par līdzšinējo programmas īstenošanas pieredzi, kā arī atbildēs uz visiem dalībnieku jautājumiem, kas saistīti ar pieteikšanos konkursā.

Biznesa risinājumu izstrādes platformas „Demola Latvia”, kuras sniegtās iespējas izmantojuši tādi uzņēmumi kā SONY, Canon, Ruuki, Nokia, SEB, 1188.lv, Exigen Services Latvia u.c., vadītāja Lilita Sparāne vadīs diskusiju „Uzņēmējdarbības attīstība un studenti: iespējas & izaicinājumi”, kā arī stāstīs par šīs platformas izmantošanas iespējām. Savukārt pētnieka Ulda Spuriņa vadībā dalībnieki tiks aicināti atklāt Rīgas un tajā strādājošo uzņēmumu konkurētspēju vienojošos faktorus, lai šīs domas un idejas tiktu ņemtas vērā Rīgas attīstībā.

Konferences noslēgumā neformālā gaisotnē ar savu pieredzi dalīsies jaunu un sekmīgu uzņēmumu veidotāji un īpašnieki – latvia360.com vadītājs, Zviedrijas biznesa gada balvas 2014 un Vācijas biznesa gada balvas 2013 ieguvējs Mikus Opelts, Ghetto Games pārstāvis Raimonds Elbakjans, grantu programmas „Atspēriens” mentoru kluba dalībniece un “Veselības centrs Vivendi” dibinātāja Agita Lazdiņa, kā arī elektronisko mūzikas instrumentu – modulāro sintezatoru un efektu bloku „Erica Synths” ražotājs un uzņēmuma īpašnieks Ģirts Ozoliņš.

Konferencei iespējams reģistrēties bez maksas vietnē http://www.registration.lv/atsperiens

Savukārt 1.oktobrī plkst.17.30 jaunie un topošie uzņēmēji aicināti uz bezmaksas semināru par finanšu plūsmas plānošanu, kur būs iespēja uzzināt, kā plānot apgrozījumu un modelēt nākotnes finanšu situāciju, kā arī aprēķināt produkta vai pakalpojuma pašizmaksu. Seminārs notiks „Swedbank” Centrālajā ēkā, 25.stāva hallē, Balasta dambī 1a, Rīgā.

Pieteikties semināram par finanšu plūsmas plānošanu līdz tā sākumam iespējams, nosūtot e-pastu uz adresi atsperiens@riga.lv vai arī mājas lapā www.businessnetwork.lv: https://businessnetwork.lv/registracija-seminaram.

0 Patīk
2917 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts