Aicinām uz papildu pasākumiem par Rail Baltica projekta risinājumiem

Lai paplašinātu publisko diskusiju par Rail Baltica projekta plānotajiem un iespējamiem risinājumiem, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments un  RB RAIL AS organizēs papildu pasākumus par Rail Baltica projekta risinājumiem.

Līdz 2020. gada beigām plānotas trīs publiskās diskusijas, kas būs turpinājums iesāktajam diskusiju ciklam “Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai”, aicinot piedalīties sadarbības memorandu dalībniekus un dodot iespēju sekot līdzi diskusijai ikvienam interesentam. Pirms publiskajām diskusijām paredzētas mazākas darba grupu sanāksmes ar sadarbības memorandu dalībnieku pārstāvjiem, lai detalizētāk iepazīstinātu un diskutētu par plānotajiem risinājumiem,  uzklausītu viedokļus.

Diskusiju un darba grupu norises vieta, laiks un forma tiks precizēta un izziņota atsevišķi. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai www.rdpad.lv un www.railbaltica.org.

Kontaktpersona saziņai – Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides attīstības pārvaldes Teritorijas plānojuma nodaļas galvenā projektu vadītāja sabiedrības līdzdalības jomā Solvita Kalvīte, tālr.
67105818, e-pasta adrese: solvita.kalvite@riga.lv.

Plānotās aktivitātes 
0 Patīk
743 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts