Aicinām uz sanāksmi par saņemtajiem priekšlikumiem lokālplānojumam kvartālam starp Maskavas, Bārddziņu, Mazo Krasta un Lāčplēša ielu

Ceturtdien, 2016.gada 25.augustā, plkst.15.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā (Amatu ielā 4, 5.stāvā) interesenti aicināti uz sanāksmi, kurā tiks pārrunāti kvartāla starp Maskavas, Bārddziņu, Mazo Krasta un Lāčplēša ielu lokālplānojuma publiskās apspriešanas laikā saņemtie institūciju atzinumi un privātpersonu priekšlikumi.

Lokālplānojuma redakcijas publiskā apspriešana norisinājās no 07.03.2016. līdz 06.04.2016.; ar materiāliem varēja iepazīties Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, interneta portālā www.geolatvija.lv un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā.

Publiskās apspriešanas laikā ir saņemti visi institūciju atzinumi un priekšlikumi no piecām fiziskām personām.

Lokālplānojums tiek izstrādāts, lai veiktu izmaiņas Rīgas teritorijas plānojumā un kvartāla vidus daļā atļauto piecu stāvu vietā noteiktu paaugstinātu stāvu skaitu. Plānotā apbūve veidos jaunas kvalitātes un dažāda rakstura mājokļus, birojus un pakalpojuma objektus, kurus savstarpēji vienos labiekārtota publiskā ārtelpa. Tiks uzlaboti transporta un inženiertehniskie risinājumi.

Lokālplānojuma pasūtītājs – SIA „Namu apsaimniekošanas projekti”, to izstrādā – SIA „METRUM”.

0 Patīk
2053 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts