Aktuālās sabiedriskās un publiskās apspriešanas

Iedzīvotāju viedoklis tiek gaidīts par trim projektiem: par Ziemeļu transporta koridora 2.posmu, par būvniecības ieceri „Rīgas brīvostas savienojums ar Via Baltica”, kā arī par detālplānojuma 1.redakciju teritorijai starp Rūpniecības, Pētersalas un Katrīnas ielu.

Līdz 2010. gada 27. janvārim notiek ietekmes uz vidi novērtējuma sabiedriskā apspriešana Ziemeļu transporta koridora 2. posmam – no Daugavgrīvas ielas līdz Gustava Zemgala gatvei. Iedzīvotāju vērtējumam tiek piedāvāti trīs Ziemeļu transporta koridora 2. posma alternatīvie risinājumi. Sabiedriskās apspriešanas laikā paredzētas divas diskusijas ar speciālistiem – 8. janvārī ar arhitektiem, plānotājiem un inženieriem un 15.janvārī – tikšanās ar vides un ekonomikas speciālistiem. Tikšanās ar iedzīvotājiem plānota 7. janvārī plkst. 18:00 Rīgas domē, 1. stāvā, Sēžu zālē, Rātslaukumā 1.

Atsauksmes līdz 27.01.2010. var iesniegt Vides pārraudzības valsts birojā, Rūpniecības ielā 23, Rīgas domē, 2. stāvā, Rātslaukumā 1 atsauksmēm paredzētajā kastītē un Pilsētas attīstības departamentā Amatu ielā 4, kā arī visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros. Materiāli par Ziemeļu transporta koridora 2. posmu ir pieejami Rīgas domē, 2. stāvā, Rātslaukumā 1 un mājas lapā www.rdpad.lv, kur ir atrodama arī speciāli izveidotā aptaujas anketa par Ziemeļu koridora 2. posma trases variantiem.

Papildus informācija par visu Ziemeļu transporta koridora projektu – www.ziemelukoridors.lv.

Līdz 30.decembrim tiek gaidītas rakstiskas atsauksmes un aptaujas lapas par būvniecības ieceri „Rīgas brīvostas savienojumu ar Via Baltica” Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros vai elektroniski aizpildāmas un nosūtāmas portālā www.riga.lv, sadaļā „e-pakalpojumi”. Būvniecības ieceres „Rīgas brīvostas savienojums ar Via Baltica dienvidu ievadu Rīgā posmā no Raņķa dambja, Vienības gatves, Buru ielas līdz Mūkusalas ielai”  informatīvie materiāli līdz 30.12.2009. apskatāmi:

  • Rīgas domes, 3.stāvā, Rātslaukumā 1,
  • Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Ed.Smiļģa ielā 46,
  • Rīgas Centrālās bibliotēkas Torņakalna filiālbibliotēkā Indriķa ielā 8a,
  • interneta mājas lapā www.rdpad.lv, sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Līdz 2010.gada 15.janvārim notiek teritorijas starp Rūpniecības ielu, Pētersalas ielu un Katrīnas ielu detālplānojuma 1.redakcijas sabiedriskā apspriešana. Detālplānojuma 1.redakcija apskatāma Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4 un Rīgas pilsētas Ziemeļu izpilddirekcijā, Rūpniecības ielā 21, detālplānojuma izstrādes teritorijā, kā arī internetā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Sabiedriskās apspriešanas sanāksmenotiks06.01.2010. plkst.17:00Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijā, Rūpniecības ielā 21. Rakstiski priekšlikumi līdz 15.01.2010. sūtāmi pa pastu vai iesniedzami Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā Amatu ielā 4, vai visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros. Viedokli un priekšlikumus var izteikt arī elektroniski portālā www.riga.lv, sadaļā „e-pakalpojumi”.

Vairāk informācijas un sabiedrisko apspriešanu vizuālie materiāli pieejami Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā ”Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1405 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts